Луценко заводить у ГПУ таємничого "чистильника"
Категорія
Політика
Дата публікації

Луценко заводить у ГПУ таємничого "чистильника"

Луценко заводить у ГПУ таємничого "чистильника"

Генеральный прокурор України Юрій Луценко

призначить в ГПУ "чистильника", який очищатиме прокуратуру від тих, чий спосіб життя і чиї витрати не відповідають легальним доходам прокурорів.


Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook нардепа Борислава Берези.


"Тепер супер-новина. У Генпрокуратурі з'явиться нова особа. Це людина, яка очолить внутрішню безпеку і буде очищати прокуратуру від тих персон, чий спосіб життя і чиї витрати не відповідають легальним доходам прокурорів. Цю людину вже називають "Чистильник" і він не з системи прокуратури. Чекаємо четверга і нам озвучать ім'я", - написав він.


Береза ​​також зазначив, що Луценко в четвер, 26 травня, озвучить прізвища своїх нових заступників, а також оголосить всі кадрові призначення.


"Якщо "Чистильник" матиме повноваження звільняти прокурорів, майно яких не відповідає їх легальним доходам, то Генеральна інспекція матиме можливість і повноваження саджати цих прокурорів. Правда, для цього треба буде внести деякі правки в законодавство. І тут Юрій Луценко сподівається на депутатів, які дадуть такі повноваження інспекції. У результаті спільні дії Чистильника і Генінспекції повинні допомогти очистити прокуратуру вже в найближчі місяці", - додав нардеп.


Раніше повідомлялося, що

Юрій Луценко пообіцяв не приймати швидких рішень і нагадав про сталінський досвід НКВС

.

Категорія
Технології
Дата публікації

Що небезпечно розповідати ChatGPT — пояснення експертів

Що небезпечно розповідати ChatGPT — пояснення експертів
Джерело:  Forbes

Попри те, що чатом ChatGPT користуються дедалі більше людей, він може стати причиною серйозних проблем, якщо отримає від користувачів конфіденційну інформацію. Що саме ніколи не можна розповідати ШІ — попереджують фахівці видання Forbes.

Головні тези:

  • Важливо уникати розголошення логінів, паролів, фінансових та банківських даних у чат-боті.
  • Більшість АІ-сервісів можуть передавати ваші дані в правоохоронні органи.

Логіни та паролі

У таких питаннях ChatGPT довіряти точно не варто, адже уже були зафіксовані випадки, коли особиста інформація одного користувача несподівано спливала у відповідях іншим користувачам.

Фінансові та банківські дані

Як зазначають фахівці у сфері штучного інтелекту, у жодному разі не можна ділитися з чат-ботом номерами карток, CVC, номерами рахунків або документів.

Що важливо розуміти, у ChatGPT немає шифрування, двофакторного захисту або гарантії видалення даних після обробки.

Конфіденційні документи

Нещодавно на весь світ гриміла історія про те, як працівники компанії Samsung завантажили в ChatGPT конфіденційні матеріали.

Після неї кожному стало зрозуміло, що робочі звіти, клієнтські бази, комерційні пропозиції і, особливо, внутрішні документи компаній не повинні опинятися у розпорядженні чат-боту.

Медична інформація

Не можна ігнорувати той факт, що у ШІ немає медичної освіти, тому його висновкам точно не варто довіряти.

Окрім того, вказано, що для бізнесу, що працює з медичними даними, це може закінчитися штрафами за порушення законів про конфіденційність.

Незаконні та неетичні запити

Більшість чат-ботів звертають увагу на запитання, які вказують на готовність людини здійснити аморальний вчинок чи злочин.

Згодом чат-бот може передавати дані в правоохоронні органи.

До прикладу, у Британії та ЄС заборонено використовувати ChatGPT для отримання інформації про створення DeepFake відео зі справжніми людьми.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?