Мерзотниця — Лукашенко розповів, як Тихановська "випрошувала" у нього гроші
Категорія
Політика
Дата публікації

Мерзотниця — Лукашенко розповів, як Тихановська "випрошувала" у нього гроші

Мерзотниця — Лукашенко розповів, як Тихановська "випрошувала" у нього гроші
Джерело:  online.ua

Нелегітимний глава Білорусі Олександр Лукашенко публічно принизив свою головну суперницю та лідерку білоруської опозиції Світлану Тихановську - політикиню він назвав "дурою і мерзотницею", а також почав стверджувати, що остання у нього просила про допомогу.

Джерело:  Telegram-канал  Nexta Live

Лукашенко розказав, як Тихановська просила у нього гроші

"Я сьогодні прочитав у доповіді, що її змусили виїхати з Білорусі та погрожували, що там мало не дітей схоплять і так далі. Це після того, як їх хотіли спалити в цьому будинку, пам'ятаєте? Це ж все було сплановано спецслужбами, коли вони зібрали координаційну раду і повели в окремий будинок. І ця (Тихановська – ред.) дура туди поперлася. І на наступний день вона прибігла. Я кажу, що ми зробили все, що ти просила. Ну їдь до дітей! Я розумію. Я взагалі проти жінок не воюю. Не встигла виїхати, як мені дзвонять. Каже, що у неї немає грошей. Кажу: візьми в державній компанії 15 тисяч доларів. Ось що було. А тепер вона розповідає, що їй погрожували, що дітей у неї забирали... Мерзотниця", - поскаржився Олександр Лукашенко.

Тихановська стверджує, що на Лукашенка чинять тиск

Нещодавно Світлана Тихановська, після зустрічі з американським лідером Джо Байденом, розповіла в інтерв’ю про те, що наразі відбувається в Білорусі.

"Головна мета візиту – налагодити дипломатичні відносини з країною, які були втрачені багато років тому. Цю мету ми досягли... Життя всередині білоруського суспільства вирує, так само відбуваються зміни всередині режиму, бізнесмени та чиновники незадоволені й чинять тиск на Лукашенка", — підкреслила політикиня.

За словами Тихановської, вона змогла донести до американської влади інформацію про ситуацію в Білорусі, оскільки "багато хто вважає, що оскільки красива картинка протестів зникла з екранів телевізорів, то Лукашенко задушив білорусів".

Як стверджує політикиня, насправді протести тривають приховано.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Польща таємно співпрацює з Україною у виробництві зброї

Військова техніка ЗСУ

За словами тимчасового повіреного у справах Польщі в Україні Пйотра Лукасєвіча, його країна співпрацює з Україною у виробництві зброї та боєприпасів, однак не розголошує інформацію про це. 

Головні тези:

  • Польща співпрацює з Україною у виробництві зброї, включаючи дрони, ремонт танків та розвиток у галузі високих технологій.
  • Польща проводить спільне з Україною виробництво боєприпасів .
  • Географічне розташування країн впливає на те, як вони розголошують свою співпрацю у виробництві зброї.
  • Тимчасовий повірений Польщі в Україні вказав на важливість спільних інтересів обох країн у контексті геополітичної ситуації.

Що відомо про співробітництво України та Польщі у виробництві зброї

Зокрема, Лукасєвіч зазначив, що співробітництво включає виробництво дронів, ремонт танків, а також розвиток у сфері високих технологій.

Він підтвердив, що у Польщі вже побудували завод з виробництва оборонної промисловості для України.

Польща таємно допомагає Україні виробляти зброю та боєприпаси
Артилерія ЗСУ

Деякі країни, що декларують таку співпрацю, як от побудову заводу з виробництва військової техніки, географічно розташовані далеко від Росії. І оскільки їм нічого не загрожує, то вони можуть про це говорити. Ми ж зовсім поруч, і тому не говоримо про це. Тобто географія в цьому контексті є дуже важливою, — пояснює тимчасовий повірений Польщі в Україні.

Що відомо про іншу допомогу Польщі Україні

Лукасєвіч підтвердив, що Польща під час головування у ЄС планує домогтись прискоренного вступу України до Євросоюзу. 

За його словами, прискорення вступу України до ЄС сприятиме безпеці як Європи, так і України.

Він також запевнив, що наразі головування Польщі у ЄС відрізнятиметься від можливостей країни, яка вона мала 10 років тому, оскільки не має впливу на рішення Ради ЄС.

При цьому, як зазначає повірений у справах Польщі в Україні, головуюча країна здатна впливати на рівень розгляду питань, які важливі для України та Польщі.

Він нагадав, що після Польщі головування перейде до Данії, яка має схоже із Варшавою бачення, тому  у 2025 році Україна матиме суттєву підтримку в ЄС.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?