Нардепа Деркача оголосили у розшук за підозрою у держзраді
Категорія
Україна
Дата публікації

Нардепа Деркача оголосили у розшук за підозрою у держзраді

Нардепа Деркача оголосили у розшук за підозрою у держзраді
Джерело:  online.ua

Представники НАБУ та САП оголосили у розшук нардепа Андрія Деркача, якого підозрюють у державній зраді через співробітництво з розвідкою РФ та незаконне збагачення. 

Джерело: пресслужба НАБУ

Що відомо про підозру у держзраді Деркачу 

За інформацією представників НАБУ та САП, озвучені Деркачем ще у 2019 році заяви щодо Джо Байдена та його сина, були кремлівською інформаційною кампанією з метою впливу на вибори в США.

Зазначається, що за свої послуги Деркач отримав понад півмільйона доларів.

У 2019 році інформпростір заполонили "сенсаційні" повідомлення про нібито "тиск з боку посольства США на правоохоронні органи в Україні" та "корупцію у корпорації "Бурісма". Озвучував їх український нардеп, але поцілити вони мали в тодішнього кандидата в президенти США Джо Байдена. За три роки потому НАБУ та САП встановлять російський слід у тій брудній кампанії. А ще, що нардеп "підзаробив" на цьому 567 тис. дол. США. Відтепер цей нардеп підозрюваний. Проте, переховується від слідства, тож просимо всіх небайдужих громадян допомогти з його розшуком, - наголошують в НАБУ.

На сьогодні йому інкриміновано вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111, ст. 368-5 КК України.

Зважаючи на те, що нардеп переховується від слідства, прийнято рішення про оголошення його розшуку. Також, слідчим суддею Вищого антикорупційного суду за результатом розгляду клопотання, погодженого Генеральним прокурором, винесено ухвалу про дозвіл на затримання вказаної особи, - зазначають в САП.

Слідство встановило, що народний депутат за період 2019-2022 рік одержав щонайменше 567 тисяч доларів від правоохоронних та розвідувальних органів РФ за підривну діяльність проти Україні. Зокрема – за дискредитацію України на міжнародній арені, погіршення дипломатичних відносин зі Сполученими Штатами Америки, а також ускладнення інтеграції України до Європейського Союзу та НАТО.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?