Нацгвардія здійснила вимушений артудар по аеропорту "Гостомель"
Категорія
Україна
Дата публікації

Нацгвардія здійснила вимушений артудар по аеропорту "Гостомель"

Нацгвардія здійснила вимушений артудар по аеропорту "Гостомель"
Джерело:  online.ua

Бригада швидкого реагування Національної гвардії України повідомила про нанесення артилерійського удару по аеропорту «Гостомель», де висадився російський ворожий десант.

Джерело: Фейсбук Бригади Нацгвардії

Аеропорт в Гостомелі зазнав артобстрілу

У Бригаді швидкого реагування Національної гвардії повідомили, що російській ворожий десант висадився в аеропорту міста Гостомель. Нацгвардійці нанесли удар по загарбникам.

Гостомель дав бій противнику, збили три гелікоптери з тридцяти чотирьох. Працювала російська штурмова авіація, винищувачі і гелікоптери. Ми були змушені нанести артилерійський удар по аеропорту, на якому висадився ворожий десант. Бригада перегрупувалася, - повідомили там.

Там додали, що дані про втрати уточнюються, по результату бою вдалося зберегти максимум живої сили. Усі деталі пообіцяли надати згодом.

Нагадаємо, що в районі аеропорту «Гостомель» точиться бій з російськими окупантами.

На жаль, ми можемо зараз говорити про те, що злітна смуга фактично не може приймати літаки у Гостомелі, - заявив радник очільника МВС Вадим Денисенко.

Вторгнення Росії в Україну

Президент Росії Володимир Путін оголосив про початок спеціальної військової операції на Донбасі. Близько 4 ранку 24 лютого Росія завдала ударів по Україні і розпочала війну.

Зокрема, російські війська завдали ракетно-бомбових ударів по аеродромах у Борисполі, Озірному, Кульбакіному, Чугуєві, Краматорську, Чорнобаївці, а також по військових об'єктах Збройних сил України.

Російська броньована техніка порушила український кордон у Чернігівській, Сумській, Луганській, Харківській областях.

Крім того, атаки відбуваються з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Читайте також:

Категорія
Культура
Дата публікації

Український фільм "Ти — космос" переміг на фестивалі Hallucinations Collectives 2025

фільм

Українська стірчка режисера Павла Острікова "Ти — космос" перемогла у двох номінаціях французького фестивалю в Ліоні Hallucinations Collectives 2025, отримавши гран-прі конкурсу повнометражних фільмів та приз журі конкурсу повнометражних фільмів".

Головні тези:

  • Фільм “Ти — космос” виграв дві нагороди на фестивалі Hallucinations Collectives 2025 у Ліоні.
  • Стрічка розповідає історію українського далекобійника-відлюдника, який летить до чорної діри на вантажному космічному кораблі.
  • Прем'єра фільму відбулася на кінофестивалі у Торонто, він отримав нагороди на кінофестивалях у Страсбурзі, Трієсті, Парижі та інших.

"Ти — космос" став переможцем фестивалю Hallucinations Collectives 2025

Стрічку показали в межах кінофестивалю в Ліоні 19 квітня в місцевому кінотеатрі. Вона виборола дві нагороди — гран-прі конкурсу повнометражних фільмів та приз журі конкурсу повнометражних фільмів".

Кінофестиваль Hallucinations Collectives тривав з 15 по 21 квітня. Він має на меті відзначити фільми, які є дивними та незвичними, сміливими, тривожними, зокрема експериментальні роботи, дивні історії кохання, шкільний фільм жахів.

Науково-фантастична стрічка "Ти — космос" розповідає історію українського далекобійника-відлюдника Андрія Мельника, який летить до найближчої чорної діри на вантажному космічному кораблі два роки.

Але Земля вибухає і він залишається чи не єдиним живим у Всесвіті. Зв'язок із ним встановлює французька вчена Катрін, і вони вирішують летіти назустріч одне одному. Подорож триває три роки, під час неї мандрівники закохуються. Головною емоцією фільму є самотність, яка зближує головних героїв.

Головну роль далекобійника Андрія Мельника зіграв Володимир Кравчук, який нині є військовослужбовцем ЗСУ. А його партнером по екрану став робот Максим, якого озвучив Леонід Попадько, що теж зараз перебуває у лавах Збройних сил України.

Загалом дебютний повнометражний фільм Острікова знімали 7 років.

Дебют фільму відбувся цьогоріч на кінофестивалі у Торонто. Восени 2024 року стрічка здобула головну нагороду кінофестивалю в Страсбурзі — Golden Octopus. А також стала найкращою на фестивалі науково-фантастичного кіно Trieste Science+Fiction Festival. Крім того, вона отримала головні нагороди на науково-фантастичних кінофестивалях в Сіджасі, Трієсті, Парижі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?