Німеччина найближчим часом передасть Україні нові зенітні снаряди
Категорія
Світ
Дата публікації

Німеччина найближчим часом передасть Україні нові зенітні снаряди

Німеччина найближчим часом передасть Україні нові зенітні снаряди
Джерело:  online.ua

Німеччина надасть найближчим часом Україні нові зенітні снаряди. Вони мають надійти в передові частини ЗСУ.

Джерело: Bild

Німеччина найближчим часом передасть Україні нові зенітні снаряди

Щоб наростити виробництво зенітних снарядів, Rheinmetall за кілька місяців запустив нову лінію на заводі в Унтерлюсі (Нижня Саксонія).

Ця продукція рятує життя. Кожен збитий дрон важливий для жителів Києва та інших міст, які щодня побоюються нових атак, - заявив глава Rheinmetall Армін Паппергер.

Видання зазначає, що Берлін поставив в Україну 40 зенітних самохідних установок Gepard. Їх використовують, зокрема, для захисту українських міст від російських обстрілів.

Вони вистрілюють до 20 снарядів за одну чергу. Але через дефіцит боєприпасів українські зенітники змушені економити і стріляти чергами по п'ять снарядів.

Загалом оборонний концерн Rheinmetall пообіцяв поставити Україні 300 тисяч снарядів калібру 35-мм для Gepard. Але цього року буде направлено лише 40 тисяч штук. ︎

Як розв’язати проблему нестачі боєприпасів для України

За інформацією видання, щоб вирішити проблему гострої нестачі боєприпасів, компанія Rheinmetall встановила нову виробничу лінію на своєму заводі в Унтерлюсі (Нижня Саксонія) за кілька місяців – те, що зазвичай займає роки.

Зазначається, що Rheinmetall має поставити 300 тисяч снарядів для Gepard, 40 тисяч з яких будуть поставлені цього року.

 Як йдеться у матеріалі, через дефіцит боєприпасів українські військові зазвичай роблять лише по п’ять залпів, хоча за одну чергу гармати цих установок вистрілюють до 20 снарядів.

У Німеччині виник брак запасів цих боєприпасів, адже Gepard датується 1980-ми роками, і документації на управління ними залишилося. Тому інженери переробили існуючі 35-мм боєприпаси, призначені для бортового озброєння БМП, щоб використовувати їх в зенітних установках.

Ця продукція рятує життя. Кожен збитий дрон важливий для жителів Києва та інших міст, які щодня побоюються нових атак, – сказав глава Rheinmetall Армін Паппергер.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Посилення ППО України. Нідерланди виділяють 150 млн євро

ППО
Джерело:  Укрінформ

Україна отримає від Нідерландів 150 млн євро на посилення протиповітряної оборони. Про це заявив журналістам міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс перед початком засідання "Рамштайну" у штаб-квартирі НАТО.

Головні тези:

  • Нідерланди нададуть Україні 150 млн євро на посилення протиповітряної оборони.
  • Пріоритетом є протиповітряна оборона, яку підтримує і президент Зеленський.
  • Додатково до військової допомоги, Україна отримає проєкт дронів та систему ППО.

Нідерланди нададуть Україні 150 млн євро військової підтримки

Для нас одним з основних пріоритетів є протиповітряна оборона — це також те, про що просив цього тижня президент Зеленський, оскільки повітряні атаки стали інтенсивнішими. Ми продовжуємо постачати F-16. Також ми вже оголосили, що витратимо 500 млн євро на проєкт дронів, який є дуже важливим для України. І сьогодні ми також оголошуємо про виділення ще 150 млн євро на систему ППО, що також допоможе Україні захищати своє небо, — сказав Брекельманс.

За його словами, проєкт дронів втілюється спільно з Великою Британією.

Міністр також нагадав, що кілька тижнів тому Нідерланди заявили, що виділяють додаткові 3,5 млрд євро на підтримку України, з яких 2 млрд євро будуть буде витрачено вже цього року.

Він наголосив, що наразі дуже важливо зміцнити позиції України на полі бою, що сприятиме кращим позиціям за столом переговорів.

Якщо ми хочемо, щоб Україна мала кращі позиції за столом переговорів, то важливо підтримати її на полі бою, щоб, по-перше, вона могла утримати лінію фронту, а по-друге — бути в сильнішій позиції для перемовин.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?