Нове поповнення в королівській родині: онука Єлизавети II вагітна
У 2018 році в британській королівській сім'ї очікується нове поповнення - онука Єлизавети II Зара Тіндалл вагітна другою дитиною. Малюк стане 19-м претендентом на королівський трон країни і сьомим правнуком королеви.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на The Guardian.
Представник Букінгемського палацу підтвердив інформацію про вагітність онука Єлизавети II. Він заявив, що члени королівської сім'ї та сама королева були раді почути цю звістку.
Сьомий правнук Єлизавети II з'явиться на світ влітку 2018 року. Він стане другою дитиною у Зари Тіндалл і її чоловіка Майка - подружжя вже виховує 3-річну дочку Мію Грейс.
Слід додати, що Зара Тіндалл є старшою дочкою принцеси Анни - єдиної доньки королеви Єлизавети II. Вона є професійною спортсменкою. У 2012 році Зара завоювала "срібло" на Олімпіаді на змаганнях з кінного спорту.
На острові Галіндез, у районі станції «Академік Вернадський», уже народилися близько тисячі пташенят субантарктичних пінгвінів.
Головні тези:
На острові Галіндез у районі станції “Академік Вернадський” вже народилася тисяча пташенят пінгвінів.
Субантарктичні пінгвіни гніздяться на острові, де будують гнізда, відкладають яйця та годують своїх малят.
Відео відображає процес годування пташенят, де дорослий пінгвін постачає їжу своїм дитинчатам через дзьоб.
Українські вчені зафіксували зростання кількості пінгвінів на острові Галіндез.
Бебібум в Антарктиці: науковці “Вернадського" показали пташенят пінгвінів
Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр і публікує відео, як батьки годують пінгвінят.
Українські вчені зауважили, що в частині гнізд ще лишаються яйця, тож кількість пташенят зростатиме, але більшість родин мають уже по двоє малюків.
Вони зараз дуже різні: деякі щойно вилупилися, а деякі вже величенькі й розміром майже як їхні батьки, — розповів біолог 29-ї Української антарктичної експедиції Світозар Давиденко.
На відео, яке оприлюднили полярники, можна побачити, як відбувається процес годування.
У НАНЦ нагадали, що на Галіндезі гніздують переважно субантарктичні пінгвіни. Їх також називають віслюкові через характерний голосний крик.
На острів вони прибувають навесні для розмноження, тут будують гнізда, відкладають яйця (зазвичай по два) та виводять пташенят.
За даними українських вчених, минулого сезону на Галіндезі кількість субантарктичних пінгвінів сягнула рекордних семи тисяч.
Українські полярники розкривають секрет ходи пінгвіна
В оприлюдненому відео пінгвіни напрочуд вправно і водночас кумедно спускаються з крижаної гірки, а потім лягають на живіт і котяться.
Пінгвіни мають спеціальну ходу для пересування по слизькій поверхні.