Оприлюднено особисті дані росіян, які бомбардують Сирію
Категорія
Світ
Дата публікації

Оприлюднено особисті дані росіян, які бомбардують Сирію

Оприлюднено особисті дані росіян, які бомбардують Сирію
Джерело:  InformNapalm

Міжнародне волонтерське співтовариство InformNapalm зібрало дані на пілотів і штурманів російської авіагрупи, які бомбардують міста в Сирії.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на InformNapalm.
"Можна скільки завгодно скликати Радбез ООН, проводити прес-конференції і висловлювати глибоку стурбованість, але злочинець не може понести покарання до тих пір, поки він не буде названий, а ступінь його провини не буде чітко визначений і доведений. Відповідальність за військові злочини і геноцид сирійського народу не може бути знеособлена, адже це означатиме, що злочинці уникнуть покарання. Справедливість може бути досягнута тільки якщо кожен, хто віддавав наказ, хто доставляв знаряддя до мети і хто здійснював скидання бомб, буде ідентифікований і притягнутий до персональної відповідальності", - йдеться в повідомленні.
У день річниці російської військової операції в Сирії волонтери готові поділитися результатом своєї роботи - даними 116 членів екіпажів ВКС РФ в Сирії. Всю інформацію про російських військових в Сирії зібрали в інфографіку, повний варіант якої можна переглянути за посиланням.
"Ми сподіваємося, що наші публікації змусять офіцерів ВКС РФ задуматися про наслідки і відмовитися від виконання злочинних наказів. Бути може, публікація цієї інфографіки зможе запобігти подальшому кровопролиттю і утримає військовослужбовців від повторення помилок", - зазначають волонтери.
Як повідомляв ONLINE.UA, президент США Барак Обама і канцлер Німеччини Ангела Меркель назвали авіаудари російських військ по сирійському місту Алеппо "варварськими".




Категорія
Політика
Дата публікації

У Фіцо маніпулюють питанням підвищення оборонних витрат Словаччини

Фіцо

У політсилі антизахідного прем’єра Словаччини Роберта Фіцо заявили, що словацькі громадяни мали би висловитись на референдумі щодо європейського рішення про збільшення оборонних витрат.

Головні тези:

  • Політики в Словаччині розходяться в поглядах щодо підвищення оборонних витрат країни.
  • Євродепутати розглядають можливість проведення референдуму щодо збільшення фінансування на оборону в ЄС.
  • Деякі вважають, що збільшення витрат на оборону призведе до зменшення фінансування соціальної сфери та розвитку регіонів.

У Фіцо не хочуть підіймати рівень оборонних витрат Словаччини

Про це заявив євродепутат від партії Фіцо Smer-SD Ерік Каліняк, який також є віцеголовою цієї політсили.

Євродепутат сказав, що якщо у рішенні ЄС про збільшення фінансування країн-членів на оборону не буде опції про невійськове використання цих коштів, у Словаччині слід провести референдум з цього приводу, перш ніж погоджуватись на це.

Якщо виникне ситуація, що для збільшених оборонних витрат не буде можливим подвійне використання, наприклад на інфраструктуру, реконструкцію мостів, будівництво лікарень, і Словаччині доведеться витрачати більше лише на зброю і боєприпаси — варто провести референдум з цього приводу, щоб мати чіткий мандат від громадян щодо того, що про таке збільшення витрат не може бути мови.

Він також не погодився з думкою, що це ставить під питання членство Словаччини у НАТО за умови, коли Білий дім хоче від союзників радикального збільшення витрат.

Поки що країни-члени НАТО мають витрачати на оборону 2% ВВП. А деякі не виконують навіть цього.

Євродепутат від партії чинного президента Петера Пеллегріні Hlas-SD Браніслав Ондруш назвав "божевіллям" відповідний план Єврокомісії на 800 млрд євро, заявивши, що у Європи немає можливостей для таких інвестицій, а подбати про кращий захист можна інакше.

Я погоджуюся з необхідністю зміцнювати європейську безпеку. Але це треба робити в інший спосіб. Зброя ніколи не сприяла більшій безпеці, — заявив він, продовживши, що збільшення видатків на оборону означає зменшення фінансування на соціальну сферу та розвиток регіонів.

Водночас євродепутат від опозиційної Прогресивної Словаччини, експрем’єр Людовіт Одор заявив, що збільшення видатків на оборону однозначно необхідне.

Якщо ми не можемо покладатися у цьому питанні на США — Європа має бути готовою захищати своїх громадян.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?