Партизани Атеш здобули секретну інформацію про дефіцит ракет у РФ
Категорія
Світ
Дата публікації

Партизани Атеш здобули секретну інформацію про дефіцит ракет у РФ

партизан
Джерело:  АТЕШ

Українські партизани виявили секретні документи, які розкривають проблеми із виробництвом крилатих ракет у Росії.

У Росії проблеми із виробництвом ракет

Агенти отримали доступ до таємних документів Дубненського машинобудівного заводу (Московська область). Вони з'ясували, що завод не зміг виконати річне державне замовлення на виробництво крилатих ракет Х-32.

До 10 листопада завод мав виробити 80 ракет, але фактично виробив лише 61. За даними джерела в керівництві заводу, державне замовлення було занадто великим і перевищувало можливості заводу більш ніж у 3 рази, - повідомили партизани.

За повідомленнями партизанів, керівництво заводу попросило перенести термін виробництва до кінця грудня поточного року. Ще потрібно зробити 19 ракет.

Розвідники з'ясували, що крилаті ракети Х-32 поставляються до 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку (в/год 33310, Шайківка) і в/ч 35020-В гарнізону "Біла".

В обох військових частинах на озброєнні стоять бомбардувальники Ту-22М3М, спеціально переобладнані з Ту-22М3 для пуску цих ракет, - повідомили партизани.

Діяльність українських партизанів у Росії та на окупованих територіях

Українські партизани ведуть активну розвідку на окупованих теренах. Вони збирають інформацію про розташування російських військових частин, техніки та складів боєприпасів. Далі ця інформація передається Силам оборони України.

Раніше ми повідомляли, що партизани виявили в окупованому Криму російську ЗРПК "Панцир-С1". Фотографії та місце розташування партизани виклали в мережу та передали ЗСУ.

Також ми писали, що партизани пробралися до головного управління Росгвардії у Москві.

Ще раніше партизани знайшли нові місця розміщення російської техніки у Криму.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?