Перетворилася на суперлабораторію. WP описав стрімкий прогрес України на тлі війни
Категорія
Технології
Дата публікації

Перетворилася на суперлабораторію. WP описав стрімкий прогрес України на тлі війни

Перетворилася на суперлабораторію. WP описав стрімкий прогрес України на тлі війни
Джерело:  online.ua

Американські журналісти дійшли висновку, що на тлі війни Україні де-факто вдалося перетворитися на суперлабораторію з розробки інноваційних військових продуктів. Ба більше, як зазначає авторитетне видання Washington Post, що саме наша країна наразі має усі шанси розробити рішення світового рівня.

Джерело:  Washington Post

WP розповів про стрімкий прогрес України на тлі війни

Редакція видання звертає увагу на те, що Україна, яка відома сільським господарством та важкою промисловістю, не є очевидним місцем для інновацій дронів. О

Однак гострота війни перетворила країну на свого роду суперлабораторію винаходів, залучаючи інвестиції від хвалених бізнес-світил, включаючи колишнього виконавчого директора Google Еріка Шмідта, - мовиться у статті.

Як вдалося дізнатися американським журналістам, понад 200 українських компаній, які займаються виробництвом безпілотників, зараз працюють пліч-о-пліч з військовими підрозділами на передовій, щоб налаштувати та посилити дрони, щоб покращити їхню здатність вбивати та шпигувати за ворогом.

Це технологічні перегони 24/7, - наголошує віцепрем'єр-міністр України Михайло Федоров, який відповідає за українську програму "Армія дронів".

Що важливо знати про Армію дронів

Як зазначає ЗМІ, цей проєкт дав можливість приватним компаніям навчити понад 10 000 операторів дронів минулого року, навчання ще додаткових 10 000 відбудеться у найближчому майбутньому.

За оцінками, російські військово-повітряні сили в 10 разів більші, ніж українські, але Київ тримав більшу їх частину на землі після того, як збив кілька винищувачів у перші дні конфлікту. Безпілотники дозволили Україні вести спостереження і вражати чутливі цілі далеко в тилу ворога, одночасно підвищуючи точність звичайної артилерії, - пояснюють журналісти.

Окрім того, що важливо розуміти, виробники дронів також отримують постійний зворотний зв'язок з лінії фронту - це дає їм можливість вкрай швидко удосконалювати свої винаходи.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?