Путін вперше після видачі ордеру МКС на арешт збирається у закордонну подорож — Bloomberg
Категорія
Політика
Дата публікації

Путін вперше після видачі ордеру МКС на арешт збирається у закордонну подорож — Bloomberg

Путін вперше після видачі ордеру МКС на арешт збирається у закордонну подорож —  Bloomberg
Джерело:  online.ua

Кремлівський диктатор та військовий злочинець Володимир Путін вперше після того, як Міжнародний кримінальний суд видав ордер на його арешт, збирається здійснити закордонний візит до Китаю. 

Джерело:  Bloomberg

Що відомо про першу за тривалий час закордонну поїздку Путіна 

За інформацією обізнаних джерел видання, наразі у Кремлі готують поїздку Путіна до Китаю для участі у форумі "Один пояс один шлях", який має пройти в жовтні цього року.

За словами одного зі співрозмовників, лідер Китаю Сі Цзіньпін запросив кремлівського диктатора для участі у заході.

Ще один співрозмовник визнав, що Путін готовий відвідувати виключно ті країни, де його власні спецслужби здатні гарантувати йому повну безпеку.

Путін не залишав Росію після того, як суд у Гаазі оголосив про ордер на його арешт у березні у зв’язку з незаконними депортаціями українських дітей. Водночас, за повідомленнями Кремля, він відвідував окуповані Росією території України.

Чи може відбутись переворот в Росії 

За словами радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка, після смерті ватажка терористичної ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина ймовірність нових протестів та заколотів в Росії тільки збільшилась.

Подоляк вважає, що вбивством Пригожина Путін прагнув продемонструвати російським елітам, що не веде гру за правилами, не виконує взяті на себе зобов'язання навіть перед ними, а також те, що він перебуває у параноїдальному стані, і у зв'язку з цим ніхто не може бути в безпеці.

У міру того, як ця війна буде заходити все далі і далі в програшну для Росії конфігурацію, а вона сьогодні вже має такий вигляд, то для багатьох представників його навіть найближчого оточення це буде ризик. На когось треба буде все повісити... Все це призведе до внутрішньої напруги. Вже створено передумови для певних заколотів, - підкреслив представник ОП.

Він також не сумнівається, що організатори нових заколотів сьогодні будуть виходити з міркувань наступного плану: щоб довести все до кінця, і щоб це була змова кількох кланів.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?