Сьогодні, 20 жовтня в Раді Безпеки ООН пройде екстрене засідання, на якому мають ухвалити рішення щодо останнього запуску КНДР ракети. Ініціаторами зустрічі стали США, Великобританія і Франція.
Джерело: NHK
Нагадаємо, вчора стало відомо, що в Північній Кореї підтвердили запуск балістичної ракети нового типу з підводного човна. Напередодні Сеул повідомив, що КНДР, ймовірно, випробувала подібну ракету.
За попередніми даними, запуск вважається вже восьмим за рахунком з раніше запущених країною. Мова йде про запуски в 2021 році.
Диктатор Північної Кореї Кім Чен Ин закликав до нарощування військового потенціалу країни для протидії ворожим діям Сполучених Штатів. Він вважає, що заяви Сполучених Штатів про необхідність підтримувати мир в регіоні - марнослів'я і закликав не довіряти їм. Він також додав, що Корея повинна бути сильною в ім'я нащадків.
«Військові загрози, з якими стикається наша країна, відрізняються від того, що ми бачили 10 років, п'ять або три роки тому, а напруженість на Корейському півострові створює саме проведена США політика », - сказав Кім Чен Ин.
Диктатор також висловився з приводу вже давно традиційних навчань, проведених Штатами і Південною Кореєю, яка вважається для КНДР серйозним противником в регіоні. Він також піддав критиці Сеул, звинувативши його в «лицемірстві» і «подвійних стандартах». У зв'язку з цим Кім Чен Ин висловив «глибокий жаль» і попередив, що Північ відповість «рішучими діями», якщо Південна Корея продовжить «обмежувати права КНДР на самооборону».
У свою чергу Тосиміцу Мотегі, який очолює МЗС Японії, коментуючи недавній пуск КНДР невпізнаного снаряда заявив, що дії Пхеньяна - це перекреслення безпеки не тільки в регіоні, але і в цілому в світі.
Нещодавно лідер Північної Кореї Кім Че Ин виступив з розпорядженням щодо відмови від антикоронавірусних вакцин за ініціативою COVAX і наказав посадовцям посилити заходи з профілактики пандемії у “нашому стилі”.
Згідно із заявою голови КНДР під час урядового засідання, посадовці мають “пам’ятати, що посилення профілактики епідемій є завданням першорядної важливості, яку не можна послаблювати на жодну мить”.
Читайте також: