Реал - Атлетіко - 3-0: відео голів

Мадридський "Реал" розгромив "Атлетіко" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.

РЕАЛ - АТЛЕТІКО ОНЛАЙН МАТЧУ

Дивіться на ONLINE.UA відео голів з "Сантьяго Бернабеу".

На 10-й хвилині рахунок відкрив лідер Королівського клубу Кріштіану Роналду.

На 73-й хвилині лідер "Реалу" оформив дубль, а через 13 хвилин забив і третій гол.

Друга гра відбудеться 10 травня на стадіоні "Вісенте Кальдерон".

Дивіться: РЕАЛ - АТЛЕТІКО Матч-центр

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр:  Мартін Аткінсон (Англія)

РЕАЛ Мадрид - АТЛЕТІКО Мадрид - 3:0

1:0 Кріштіану Роналду, 10' (Карлос Каземіро)

2:0 Кріштіану Роналду, 73'

3:0 Кріштіану Роналду, 86'

Нагадаємо, що у нинішньому сезоні команди також зіграли два матчі у чемпіонаті. На "Вісенте Кальдерон"Королівський клуб розгромив "Атлетіко" (3:0), а на "Сантьяго Бернабеу" дербі закінчилося внічию.

У Кубку/Лізі чемпіонів раніше відбулося 7 мадридських дербі - у чвертьфіналі (2015), півфіналі (1959) і двічі у фіналі (2014, 2016).

Чотири матчі виграв "Реал", двічі була нічия і 1 перемогу здобуло "Атлетіко" (у 1959 році).