Російські військові масово гинуть на Донбасі: розвідка назвала цифри
Категорія
Події
Дата публікації

Російські військові масово гинуть на Донбасі: розвідка назвала цифри

Російські військові масово гинуть на Донбасі: розвідка назвала цифри
Джерело:  online.ua

За минулий тиждень, 6-12 березня, на Донбасі загинуло 16 російських військовослужбовців.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
За інформацією штабу, 6-12 березня в результаті вогню сил АТО були вбиті 16 російських військовослужбовців і ще 35 поранені.
В управлінні розвідки також повідомили, що поранених російських військових направляють для подальшого лікування в цивільні медичні установи на території РФ.
Читайте також: Стали відомі нові подробиці бою на Донбасі, де загинули бійці АТО
"Зокрема тяжкопоранені військовослужбовці 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК проходять лікування та реабілітацію на базі ВАТ "Санаторий Вешенском" в Ростовській області РФ", - повідомили в Головному управлінні розвідки.
Як повідомляв ONLINE.UA, неподалік від лінії розмежування в Луганській області зникло три людини. Правоохоронці розглядають версію про причетність до інциденту бойовиків ЛНР.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Науковці анонсували експерименти із "затемнення" Сонця

Що відомо про плани британських вчених
Джерело:  online.ua

Уже незабаром офіційний Лондон дозволить вченим провести серію експериментів із сонячної геоінженерії, у межах яких будуть досліджувати способи "затемнення Сонця".

Головні тези:

  • Бюджет для проведення цих експериментів доволі солідний: йдеться про близько 66,5 мільйона доларів.
  • Багато авторитетних вчених підтримують метод введення аерозолів.

Що відомо про плани британських вчених

За словами науковців, насамперед вони планують сконцентруватися на методі зниження сонячного випромінювання, що надходить на Землю.

Існує досить популярна теорія про те, що саме введення аерозолів у стратосферу — випуск в атмосферу величезних кількостей дрібних частинок (найчастіше пропонується використовувати діоксид сірки), які мають відбивати частину сонячного світла назад у космос.

Ще один спосіб — освітлення морських хмар. У межах вказаного експеременту здійснюється розпилення морської солі в атмосферу для стимуляції утворення водяних крапель, що зробить хмари щільнішими і здатнішими відбивати сонячні промені.

Фото: unsplash.com

Протилежна за підходом, але більш маргінальна ідея — розрідження перистих хмар на великій висоті, оскільки вони, як вважається, більше утримують тепло, ніж відбивають сонячне світло.

З заявою з цього приводу виступив професор атмосферних наук в Університеті Ексетера Джим Гейвуд.

Він не приховує, що підтримує саме теорію введення аерозолів.

За словами Гейвуда, після масивних викидів сірки внаслідок вивержень вулканів, відбувалося глобальне зниження температури.

Аналогічно, попелясті шлейфи сприяли освітленню і збільшенню щільності хмар — що підтверджує ідею освітлення хмар.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?