Об этом сообщает ONLINE.UA со ссылкой на vnebo.com.ua.
«Оболонська площа в руїнах, зруйнована аптека, ломбарди, магазин, кілька гральних закладів, будинок побуту і салон мобільного зв'язку. Люди збирають залишилися після "погрому" речі і пакують в автомобілі», — йдеться в анотації до відео.
Раніше народний депутат, радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець заявив, що ринок на Оболоні, знесений вночі тракторами, працював незаконно.
Україна не буде юридично визнавати будь-які тимчасово окуповані території російськими, і ця позиція є незмінною. А вступ країни до НАТО залежить від підтримки всіх членів Альянсу.
Головні тези:
Конституція України говорить, що всі тимчасово окуповані території - тимчасово окуповані, вони всі належать Україні й українському народу.
Україна не буде юридично визнавати будь-які тимчасово окуповані території.
Україна не буде юридично визнавати будь-які тимчасово окуповані РФ території — Зеленський
Про це президент України Володимир Зеленський заяви під час покладання квітів біля зруйнованого ударом РФ будинку у Святошинському районі Києва.
Не хотів би зараз коментувати дуже детально саме заяву президента США. Наша позиція незмінна — тільки український народ має право вирішувати, які території є українськими. І Конституція України говорить, що всі тимчасово окуповані території — тимчасово окуповані, вони всі належать Україні й українському народу. Україна не буде юридично визнавати будь-які тимчасово окуповані території.
Володимир Зеленський
Президент України
За його словами, це абсолютно справедлива позиція, вона законна з погляду Конституції та міжнародного права.
І більшість світу підтримує нас в цьому. Навіть ті країни, які постійно балансують між нами та Росією, навіть вони визнають територіальну цілісність і суверенітет України, включаючи півострів Крим.
Він додав, що українська команда висловила свої позиції в Лондоні разом з європейськими колегами.
Мені здається, що зараз все там виважено і зрозуміло, наша позиція щодо НАТО. Вона поки, на жаль, від нас не залежить, а залежить від союзницької підтримки. Якщо є підтримка від всіх членів НАТО, тоді можна переходити до кроку, з чим погоджуються чи не погоджуються партнери.
На думку президента, на сьогодні "ми повинні бути прагматичними та розуміти, що є гарантії безпеки, які Україна потребує".
Він розповів, що є питання, які обговорювалися в Лондоні щодо гарантій безпеки від США. І Україна дуже хоче, щоб вони були дуже сильними, як мінімум як між США та Ізраїлем.
Так само як і ми очікуємо контингенту від наших європейських колег. Навіть там, де європейські війська, ми говоримо про бекстоп США. Для нас бекстоп — це не обов'язково "чоботи на землі" в Україні. Я знаю, що не дуже позитивно дивляться на це США, тому ми говоримо про роботу розвідок, ми говоримо про кіберзахист, про системи ППО Patriot, і для нас це дуже важливо.
Нагадаємо, сьогодні президент США Дональд Трамп заявив, що Крим визнають російським у рамках мирної угоди між РФ та Україною. За його словами, президент Володимир Зеленський це розуміє.