"Шахтар" переміг "Динамо" у матчі Української Прем'єр-ліги

16 жовтня донецький "Шахтар" переміг київське "Динамо" з рахунком 3:1 в 7 турі Української Прем'єр-ліги. Гімн перед матчем виконала парамедикиня з "Азовсталі" Катерина "Пташка" Поліщук, а символічний удар зробив Михайло Діанов, захисник "Азовсталі".

Джерело: Суспільне Спорт

Шахтар переміг Динамо у першому за рік очному матчі

Це був перший очний матч між командами за понад рік. У матчі сьомого туру УПЛ сезону 2022/23 команди зустрілися на "Арені Львів".

Їх останній поєдинок до того відбувся 3 жовтня 2021 року, тоді була нульова нічия у Києві.

У стартових складах команд був лише один легіонер (Лассіна Траоре - нападник "Шахтаря") та одразу 21 українець. Перед матчем гімн України виконала Катерина Поліщук (парамедикиня з "Азовсталі", позивна "Пташка"), а символічне введення м'яча зробив Михайло Діанов, захисник "Азовсталі".

У першому таймі забив "Шахтар" - Олександр Зубков замкнув розіграш кутового на дальній штанзі, 1:0.

Перед перервою "Шахтар" міг подвоїти перевага у рахунку - Траоре не реалізував пенальті, його відбив воротар Руслан Нещерет.

Під час другого тайму команди забили двічі. Спершу нападник "Динамо" Владислав Ванат зрівняв рахунок, а тоді Михайло Мудрик повернув перевагу "Шахтаря" обвідним ударом в дальній кут - 2:1.

За двадцять хвилин до кінця гри "Динамо" залишилося в меншості - Ілля Забарний отримав пряму червону картку. А уже п'ять хвилин потому "Шахтар" реалізував свою перевагу: Данило Сікан забив у порожні ворота, закінчивши швидку атаку команди.

Гра закінчилася рахунком 3:1 на користь "Шахтаря".