Шокуюча сума: скільки коштує обручка Дженніфер Лопес
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Шокуюча сума: скільки коштує обручка Дженніфер Лопес

Шокуюча сума: скільки коштує обручка Дженніфер Лопес
Джерело:  online.ua

Відома співачка та голлівудська акторка Дженніфер Лопес повідомила про заручини зі своїм бойфрендом бейсболістом Алексом Родрігесом напередодні, 9 березня. Фанатів шокував не тільки розмір обручки, а й ціна кільця, яка сягає не менше 4 мільйонів доларів, передає ONLINE.UA.

Як відомо, закохані поїхали відпочивати на Багами напередодні Міжнародного жіночого дня. А вже на наступний день свого вікенду Дженніфер Лопес поділилася радісною новиною зі своїми прихильниками. 43-річний Алекс Родрігес запропонував їй одружитися. На своїй сторінці в Instagram бейсболіст опублікував фото руки коханої з масивною каблучкою на безіменному пальці.

Він радісно прокоментував знімок: "Вона сказала "так", – написав Алекс.

Експертка з ювелірних виробів оцінила кільце, яке отримала Дженніфер Лопес. За словами Кетрін Мані, воно зроблене з білого золота або платини, а розмір діаманта сягає не менше 12 каратів. Приблизна ціна такого персня – 4,5 мільйона доларів.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що популярна співачка Дженніфер Лопес розчарувала фанатів своїм вбранням на церемонії вручення Греммі. На жаль, образ красуні назвали одним з найгірших на червоній доріжці. Джей Ло прийшла в білому капелюсі у ковбойському стилі.

Категорія
Україна
Дата публікації

Зупинка допомоги США послабила українську кібербезпеку на тлі хакерських атак РФ

хакери
Джерело:  Bloomberg

Українська кібербезпека значно ослабла після припинення допомоги зі сторони США.

Головні тези:

  • США допомогли Україні протистояти російським спробам диверсій на електростанціях і проникнення в Кабінет міністрів.
  • Американське фінансування стало найбільшим джерелом підтримки України в галузі кібербезпеки.
  • Однак із січня 2025 року Трамп припинив критично важливу підтримку з боку США — включаючи військові постачання і, часом, обмін розвідданими.

 

Україна має складнощі з кібербезпекою без допомоги США

Як повідомляють джерела Bloomberg, контракти України та США були анульовані або призупинені. За словами джерел, США допомогли Україні протистояти російським спробам диверсій на електростанціях і проникнення в Кабінет міністрів, вищий орган державної виконавчої влади в країні.

Тим часом заплановані постачання комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, призначеного для забезпечення безпеки української інфраструктури, так і не були доставлені.

За останні п'ять років лише Агентство США з міжнародного розвитку виділило понад 200 мільйонів доларів на допомогу Україні у сфері кібербезпеки. Агентство національної безпеки та Кібернетичне командування США також надавали допомогу.

Американська допомога у сфері кібербезпеки містила підтримку фахівців, навчання, обладнання та програмне забезпечення для організацій по всій Україні, в тому числі для десятків урядових установ і відомств, а також для ключових постачальників газу та електроенергії, національного банку і ядерних об'єктів.

За словами джерел Bloomberg, американське фінансування стало найбільшим джерелом підтримки України в галузі кібербезпеки.

Гранти USAID фінансували кілька ініціатив з кібербезпеки в Україні, деякі з яких були схвалені за часів першої адміністрації Трампа, включаючи зусилля із захисту виборчої інфраструктури країни та її дипломатичних мереж зв'язку.

Після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року USAID збільшило фінансування проєктів з кібербезпеки, оскільки російські хакери активізували свої спроби саботувати українські комп'ютерні мережі.

Однак із січня 2025 року Трамп припинив критично важливу підтримку з боку США — включаючи військові постачання і, часом, обмін розвідданими.

Допомога США у сфері кібербезпеки залишається критично важливою, зокрема для захисту урядових структур, телекомунікаційних компаній та енергетичних підприємств від кібератак.

Цього тижня віцепрезидент США Джей-Ді Венс заявив, що Сполучені Штати можуть відмовитися від участі в мирному процесі, якщо Росія й Україна не приймуть американську пропозицію. Такий крок може ускладнити будь-яку майбутню співпрацю в галузі кібербезпеки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?