Скандальний Джигурда виступив на захист України і посварив сепаратистів
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Скандальний Джигурда виступив на захист України і посварив сепаратистів

Скандальний Джигурда виступив на захист України і посварив сепаратистів
Джерело:  ren.tv

Скандальний російський актор і шоумен з українським корінням  Микита Джигурда, якого можуть депортувати з Росії, розповів, що захищав Надію Савченко і заявив, що виступає проти сепаратизму.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на РЕН ТВ.
За інформацією видання, Джигурда раніше заявляв, що має намір балотуватися на пост президента України, а зараз зізнався в любові народному депутату від фракції "Батьківщина" Надії Савченко і заявив, що розуміє її поведінку і світогляд. Він також зазначив, що є противником сепаратизму.
Читайте також: Джигурди скоро не буде: актор змінює прізвище на нове з дев'яти слів

"Я готовий до того, що пройшла Надюша Савченко. Я покажу дух Русі, коли перемагають без крові. Я, до речі, дуже люблю і Юлію Тимошенко, і Надію Савченко. І захищав їх. І на Майдан виходив. Також, коли Савченко тримали в Росії, я публічно заявляв, щоб її випустили. На Донбасі мене навіть вигнали, бо я говорив, що не треба сепаратизму, бо треба вирішувати все в Україні", - заявив Джигурда.
Нагадаємо,  дружина епатажного шоумена - олімпійська чемпіонка Марина Анісіна подала на розлучення 25 жовтня. В якості причини вона вказала безвідповідальне ставлення чоловіка до сім'ї.
Після цього,  Джигурду побили біля будівлі суду представники адвоката Анісіна. Його штовхали, кидали в сніг, тягали за волосся.
Також, як повідомлялося, адвокат дружини актора Сергій Жорін заявив, що Джигурда, будучи громадянином України, перебуває в РФ незаконно. Актор не встав на облік в МВС за місцем перебування і не повідомив про це. За порушення правил міграційного обліку йому може загрожувати видворення з території Росії.
А сьогодні, 14 листопада, ФМС почала перевірку законності перебування Джигурди в РФ. Від актора зажадали підтвердити, що він постійно проживає в Москві і повідомити адресу, - передає Rambler News Service.

Категорія
Політика
Дата публікації

Рейтинг Трампа у США стрімко падає — що думають американці

Трамп
Джерело:  The Economist

Видання The Economist проаналізувало ставлення американців до діяльності нового президента Дональда Трампа. І зробило висновок, що не все так райдужно, як запевняє очільник країни.

Головні тези:

  • Рейтинг президента Трампа в США стрімко падає через негативний відгук американців щодо його управління економікою.
  • Вплив на рейтинг Трампа мають різноманітні категорії виборців, серед яких особливо виділяються молоді та латиноамериканські виборці.
  • Трамп може втратити підтримку нових виборців, які були розчаровані економікою попереднього президента.
  • Прогнозуються важливі проміжні вибори у 2026 році, які визначать долю контролю над Конгресом та підтримку Трампа.
  • Падіння рейтингу Трампа наголошує на важливості успішної економічної політики для збереження підтримки виборців.

Рейтинг Трампа у США падає

У листопаді 2024 року Трамп виграв народне голосування вперше за три спроби з перевагою в 1,5 бала.

Мандат був величезним, — сказав він Time.

Насправді це був найменший відрив з 2000 року, але це було покращення двох попередніх втрат Трампа у виборах, на 2,1 пункти у 2016 році та на 4,5 пункту у 2020 році.

Трамп вважає своє переобрання доказом руху MAGA та мандатом на радикальні та швидкі дії, зазначає видання. Проте через три місяці його терміну є ознаки того, що його популярність підривається. Його рейтинг схвалення впав на 14 пунктів після того, як він вступив на посаду, суттєвіше, ніж падіння на п'ять пунктів, яке він зазнав до цього часу під час свого першого терміну.

В опитуванні YouGov/ The Economist американці дають Трампу чистий рейтинг мінус сім процентних пунктів щодо його управління економікою, порівняно з позитивними рейтингами на цьому етапі під час його першого терміну.

Майже кожен п’ятий виборець Трампа у 2024 році сказав, що не схвалює його поведінку з інфляцією та цінами, тоді як 12% не схвалюють його роботу з робочими місцями та економікою.

Так само на початку квітня дані опитування споживачів Мічиганського університету показали, що республіканці менш оптимістично налаштовані щодо економіки, ніж будь-коли під час першого терміну пана Трампа, окрім грудня 2020 року, після того, як він програв переобрання.

Зниження оцінок Трампа не є загадкою. Президенти мають небагато важелів покращити економіку в короткостроковій перспективі. Проте після своєї інавгурації Трамп, схоже, мав намір якнайшвидше знайти їх.

Потім прийшли нові тарифи. Протягом двох тижнів Трамп оприлюднив приголомшливий залп тарифів майже для всіх торгових партнерів Америки.

Проте базовий електорат Трампа залишається в захваті від нього. Понад 92% республіканців, які голосували за нього в листопаді, все ще сприймають його прихильно.

Але його переобрання забезпечили мінливі виборці та рідкісні виборці, багато з яких були розчаровані економікою за Джо Байдена. Ці кишенькові виборці більш різноманітні, ніж традиційна база республіканців (наприклад, Трамп досяг вражаючих успіхів серед молодих виборців та латиноамериканських виборців) і не є консервативними консерваторами.

Згідно з виборчим опитуванням Cooperative Election Study, 84% виборців, які підтримали пана Трампа як у 2020, так і в 2024 роках, були білими, 74% визнали себе консервативними, а 72% були старше 45 років.

Нові виборці, яких він залучив у 2024 році, були іншими: 65% були білими, лише 42% сказали, що вони консервативні, і лише 41% були старшими за 45 років. Якщо Трампу не вдасться забезпечити економічний бум, який він обіцяв під час кампанії, ці виборці можуть легко виступити проти нього.

Вже є ознаки цього. Серед латиноамериканських респондентів чисте схвалення Трампа становить мінус 37 процентних пунктів, а серед тих, хто молодше 30 років, — мінус 25.

Дані опитування

Трамп має чистий негативний рейтинг схвалення в усіх шести штатах, де він переміг Джо Байдена на президентських виборах у листопаді (Аризона, Невада, Джорджія, Пенсільванія, Мічиган і Вісконсін).

Найбільшим випробуванням стануть проміжні вибори у 2026 році, які визначатимуть контроль над Конгресом, а разом з ним і долю порядку денного Трампа. Під час його першого терміну республіканці втратили 42 місця в Палаті представників у 2018 році, а демократи взяли контроль.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?