Собчак в купальнику з "політичним підтекстом" спровокувала скандал: росіяни вимагають позбавити її громадянства
Категорія
Світ
Дата публікації

Собчак в купальнику з "політичним підтекстом" спровокувала скандал: росіяни вимагають позбавити її громадянства

Собчак в купальнику з "політичним підтекстом" спровокувала скандал: росіяни вимагають позбавити її громадянства
Джерело:  online.ua

Відома російська журналістка Ксенія Собчак, яка на виборах 2018 року балотувалася в президенти Росії, опублікувала в соцмережі провокаційне фото, яке викликало скандал. На знімку Собчак позує в купальні жовто-блакитного кольору, схожому на прапор України. Сама журналіста не стала заперечувати, що її образ має "політичний підтекст", повідомляє ONLINE.UA.

"Вважаю, що у будь-якої жінки повинно бути хоч одне #телкофото в купальнику з відпочинку! Але у мене як завжди, трохи з політичним підтекстом вийшло", - підписала Собчак своє фото, зроблене під час відпочинку на Мальдівах.

Провокаційне фото Собчак в "українському" купальнику викликало бурхливу реакцію в соцмережі. Передплатники журналістки розділилися на дві групи - одні привітали її за сміливий вчинок, а інші почали вимагати позбавити Собчак російського громадянства, заявивши, що після таких вчинків вона повинна переїхати в Україну.

"Україна теж вас дуже любить", "Можна громадянство України дати", "Так і помаду потрібно було жовто-блакитну. І купатися в Дніпрі", "Слава Україні!", "Спасибі, що не боїтеся!", "Я нічого проти не маю, але багато людей тут мають рацію: живете і заробляєте гроші в рашкє, а самі за Україну"," І навіщо треба було брати участь у виборах президента Росії? В Україні геть намічаються вибори, можна там заробити","Дістала! Позбавити її громадянства Росії"," Дякую за фото!) та за купальник) Слава розсудливим людям, таким як Ви!"," І ця людина балотувався в президенти РФ? ", "Якби в Росії було більше таких розумних людей, як Собчак, то і Росія була б нормальною країною і тисячі людей залишилися живими", "Да уж. І ця жінка хотіла стати нашим президентом. Ганьба!", - коментують купальник Собчак з "політичним підтекстом" в соцмережі.

Слід підкреслити, що цей знімок менш ніж за сутки прокоментували вже понад 5,5 тисяч осіб, а тільки в Інстаграм його переглянули майже 200 тисяч користувачів.

Як повідомляв ONLINE.UA, Собчак під час своєї передвиборчої президентської кампанії обіцяла приділити особливу увагу Україні і завершити там неоголошену війну Путіна, якщо стане президентом Росії.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Вчені розробляють унікальний захист від космічної радіації для астронавтів

Радіація
Джерело:  New Atlas

Науковці винайшли новий спосіб захисту астронавтів від космічної радіації за допомогою гідрогелю. Дослідження показують, що цей матеріал може стати ефективним бар'єром для майбутніх космічних місій, включаючи польоти на Марс.

Головні тези:

  • Гідрогель виявився ефективним бар'єром від космічної радіації та може стати ідеальним захисним матеріалом для космічних кораблів у майбутніх місіях.
  • Потенційна загроза здоров'ю астронавтів від космічної радіації на міжпланетних подорожах, таких як політ на Марс, створює необхідність у розробці нових технологій захисту.
  • Використання суперпоглинаючого полімеру у поєднанні з технологією 3D-друку дозволяє створити радіаційні щити для космічних кораблів та скафандрів.

Гідрогель захистить астронавтів від космічної радіації

Магнітне поле Землі надійно захищає все живе на планеті від космічного випромінювання. Однак чим далі від Землі, тим вищу дозу радіації отримує людина.

Наприклад, за один день на Міжнародній космічній станції (МКС) астронавти отримують таку ж дозу, як за рік на поверхні Землі. Для міжпланетних подорожей, таких як політ на Марс, цей показник ще вищий і становить серйозну загрозу здоров'ю астронавтів.

Ідеальним захисним матеріалом для космічних кораблів для поглинання енергії є звичайна вода. Завдяки своїй щільності та молекулярному складу вона ефективно блокує радіаційні частинки. Однак вода на борту корабля становить потенційну небезпеку через ризик витоків і коротких замикань, а також може впливати на центр мас корабля в умовах невагомості.

Гідрогелі вже широко застосовуються в медицині та промисловості завдяки своїй здатності утримувати велику кількість води в безпечному полімерному каркасі.

У своєму дослідженні вчені аналізували суперпоглинаючий полімер (SAP), здатний збільшуватися в сотні разів при поглинанні води.

Поєднання цього полімеру з 3D-друком відкриває шлях до створення радіаційних щитів для космічних кораблів та скафандрів.

Експерименти показали, що гідрогелі безпечні для використання в космосі. У новому проєкті науковці застосовують технології, які дозволять надати матеріалу тривимірну структуру та розширити виробничий процес, наближаючи людство до впровадження цього матеріалу в реальні місії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?