Солдати РФ завдали ракетного удару по Вінниці
Категорія
Україна
Дата публікації

Солдати РФ завдали ракетного удару по Вінниці

Солдати РФ завдали ракетного удару по Вінниці
Джерело:  online.ua

Вранці 16 березня російські війська завдали ракетного удару по телевежі Концерну РРТ, що у Вінниці. Варто зазначити, що вона входить до сфери управління Держспецзв'язку. Після атаки ворога ефірне мовлення в місті тимчасово не працює - незабаром його обіцяють відновити.

Джерело: Фейсбук-сторінка  Держспецзв'язку

Окупанти продовжують гатити по Вінниці

Новий напад ворога на Вінницю стався вранці 16 березня - за словами місцевих мешканців, о четвертій ранку пролунали два вибухи з інтервалом в одну хвилину. Цю інформацію першим підтвердив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Останній заявив, що від вибухів пошкоджений об’єкт, однак не розповів, який саме.

Згодом стало відомо, що через технічні причини тимчасово було припинено трансляцію ефірного мовлення телевізійних та радіоканалів у Вінниці та навколишніх громадах. Пресслужба Держспецзв'язку офіційно заявила, що окупанти обстріляли телевежу Концерну РРТ (входить до сфери управління Держспецзв'язку).

Наразі мешканцям Вінниці можна отримати доступ до українського мовлення кількома способами:

  • На супутнику. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безкоштовний.

  • На Youtube. Більшість українських каналів мають власні канали на Youtube.

  • На ОТТ-сервісах. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безкоштовний.

  • У Дії в розділі Послуги. Для цього потрібно оновити застосунок.

  • Крім того, слухайте українське радіомовлення через інтернет-радіо: radioplayer.ua та в застосунку Дія.

Читайте також:

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Окрема гілка життя. Які істоти випередили еволюцію на мільйони років

Що відомо про Prototaxites
Джерело:  IFL Science

Наукова спільнота робить все можливе, щоб розгадати таємницю істот під назвою Prototaxites, які мешкали на суходолі понад 400 мільйонів років тому. Їхня висота сягала 8 метрів, а виглядали вони як гігантські стовбури.

Головні тези:

  • Вчені вважають, що Prototaxites були представниками вимерлої гілки життя, яка не залишила нащадків серед сучасних організмів.
  • На основі клітинної будови і характеристик Prototaxites порівнюють з грибами і водоростями, але вони мають унікальні властивості.

Що відомо про Prototaxites

Головна унікальність Prototaxites полягала в тому, що вони змогли випередити еволюцію на мільйони років.

У той час, коли середньостатистична висота інших рослин не перевищувала 6 сантиметрів, Prototaxites виростали до 8 метрів.

Уперше про них стало відомо ще у 1843 році. Багато років поспіль вчені намагалися зрозуміти, чим насправді були Prototaxites: гігантськими грибами, водоростями, прадавніми деревами чи взагалі чимось абсолютно новим.

Що важливо розуміти, на клітинному рівні, подібно до грибів, вони складався з трубочок, але з унікальними властивостями, яких не має жоден з відомих організмів.

Іноземні науковці порівняли характеристики Prototaxitesi з усіма основними групами живих організмів і дійшли висновку, що жодна з них не має повного збігу.

Як вважають вчені, усе це вказує на те, що вони були представниками вимерлої гілки життя, яка не має нащадків серед сучасних організмів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?