Спецпідрозділ Чепіги з Майдану міг вивозити Гриценко - військовий експерт
Категорія
Події
Дата публікації

Спецпідрозділ Чепіги з Майдану міг вивозити Гриценко - військовий експерт

Спецпідрозділ Чепіги з Майдану міг вивозити Гриценко - військовий експерт
Джерело:  УНН

Військовий експерт Юрій Колесников заявив, що про перебування в Україні полковника ГРУ Анатолія Чепіги може знати екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко. Про це він  пише на власній сторінці у Twitter, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на ІА "УНН".

Експерт нагадує, що вивезення та супроводження севастопольського "Беркуту" з Києва здійснював Анатолій Гриценко, та співставляє це з інформацією Держприкордонслужби про перебування на Майдані російських спецпризначенців, що під виглядом українських правоохоронців пізніше перемістились до Криму.

Колесников наводить посилання на офіційний сайт Анатолія Гриценка, де політик 21 лютого 2014 року  звітував  про те, що разом однопартійцем народним депутатом Олегом Канівцем організував евакуацію з Києва співробітників "Беркут" з Севастополя та Криму. Гриценко зазначав, що особисто супроводжував колону та проводив перемовини про її безперешкодний вихід з "Правим сектором", "Автомайданом" та "Самообороною Майдану".

Раніше перебування та участь у злочинах на Майдані російських спецпризначенців підтвердила Державна прикордонна служба України.

"За нашою інформацією, підрозділи російського спецназу з січня по лютий (2014 року - ред.) перебували в Києві і проживали в окремому будинку на базі "Альфи". Полковник Анатолій Чепіга, ймовірно, був в їх числі, але точно встановити ми цього не можемо, так як за вказівкою тодішнього керівництва країни, по прибуттю, російські спецназівці не проходили прикордонного контролю, або будь-яких оглядів. Спецназ ГРУ РФ брав активну участь у протиправних діях проти учасників Революції, після чого, під виглядом українських правоохоронців виїхав на територію Криму ", - повідомило джерело в Держприкордонслужбі України.

24 березня 2014 року всі бійці кримського Беркуту були нагороджені медаллю "За возвращение Крыма". Медалі вручав особисто міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Науковці дослідили вплив швидкої ходьби на здоров'я серця — нові дані

ходьба
Джерело:  The Guardian

Ходьба зі швидкістю не менше шести кілометрів на годину може знизити ризик виникнення проблем, пов’язаних із серцевим ритмом на 43%.

Головні тези:

  • Швидка ходьба зі швидкістю не менше 6 км/год може знизити ризик порушень серцевого ритму на 43% згідно з новим дослідженням.
  • Дослідження проведене на понад 420 тисяч жителів Великої Британії показало, що ходьба у швидкому темпі пов'язана зі зниженням ризику виникнення аритмії серця на 27%.
  • Метаболічні та запальні фактори грають важливу роль у зв'язку між швидкістю ходьби та порушеннями серцевого ритму.

Як швидка ходьба впливає на виникнення аритмії серця

Результати дослідження опублікували у науковому журналі BMJ Journals.

Вчені проаналізували медичні дані понад 420 тисяч жителів Великої Британії, які надали інформацію про швидкість своєї ходьби.

Частина з них (майже 82 тисячі) повідомили детально про час, який вони витрачають на ходьбу в різному темпі:

  • повільному (менш як 4,8 км/год);

  • стабільному/середньому (4,8-6,4 км/год);

  • швидкому (понад 6,4 км/год).

Серед усіх учасників 6,5% мали повільний темп ходьби, 53% — середній і 41% — швидкий.

Спостереження за цими людьми в середньому протягом 13 років показало, що у понад 36 тисяч учасників (9%) розвинулася та чи інша форма порушення серцевого ритму.

Ходьбу в швидкому та середньому темпах, на відміну від повільної, пов'язують зі зниженням ризику порушення серцевого ритму на 27%.

Загалом близько 36% зв'язку між темпом ходьби та всіма порушеннями серцевого ритму було зумовлено метаболічними та запальними факторами.

Дослідники врахували той факт, що про швидший темп ходьби частіше повідомляли чоловіки, які проживали в бідних районах і вели більш здоровий спосіб життя.

Вчені наголошують, що дослідження було спостережливим, а це означає, що не можна зробити однозначних висновків про те, чи є ходьба у швидкому темпі безпосередньою причиною зниження ризику порушень серцевого ритму.

Це перше дослідження, яке вивчає зв’язки між швидкістю ходьби та аритмією, і надає докази того, що метаболічні та запальні фактори можуть відігравати певну роль: швидша ходьба знижувала ризик ожиріння та запалення, що, своєю чергою, зменшувало ризик аритмії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?