Трамп нарешті визнав перемогу Байдена, але виправдав свою поразку
Категорія
Політика
Дата публікації

Трамп нарешті визнав перемогу Байдена, але виправдав свою поразку

Трамп нарешті визнав перемогу Байдена, але виправдав свою поразку
Джерело:  online.ua

Чинний глава Білого дому Дональд Трамп вперше після оголошення попередніх результатів виборів в США визнав перемогу свого суперника Джо Байдена. Несподівано для всіх Трамп, який запевняв всіх у своїй перемозі на президентських перегонах, заявив про те, що Байден переміг. Правда, свою поразку Трамп виправдав тим, що результати голосування в США "сфальсифіковані". Трамп як і раніше переконаний, що якщо "чесно" порахувати "законні голоси", то перемога за ним. Про це Трамп написав в Twitter, який відразу ж позначив його дописи як такі, що можуть містити недостовірну інформацію, повідомляє ONLINE.UA.

"Він переміг, тому що вибори були сфальсифіковані. Не було ніяких спостерігачів за голосуванням і підрахунком голосів", - стверджує Трамп.

На думку Трампа, перемогу Байдена забезпечила приватна компанія Dominion, у якій склалася "погана репутація" і було "непридатне обладнання" для підрахунку голосів. Він вважає, що механічні збої в ніч виборів, коли почався підрахунок голосів, викликані тим, що демократи нібито намагалися "вкрасти" голоси виборців.

"Вони досягли успіху багато в чому. Вибори поштою - безглуздий жарт", - підсумував Трамп.

Нагадаємо, офіційно ім'я нового президента США оголосять 6 січня 2021 року на спеціальному засіданні Конгресу, але в американців вже немає сумнівів, що ним стане 77-річний представник Демократичної партії Джо Байден, який набрав необхідну кількість голосів на виборах для перемоги. Трамп же стверджує, що саме він виграв президентські вибори в США, набравши 71 млн законних голосів, тому збирається оскаржувати результати голосування в суді.

Як тільки вступить на посаду президента США, що відбудеться 20 січня 2021 року Байден має намір скасувати відразу кілька резонансних указів Трампа. В першу чергу демократ планує повернути Сполучені Штати в Паризьку хартію по клімату, а також скасувати вихід країни з Всесвітньої організації охорони здоров'я. Байден також хоче негайно скасувати заборону на імміграцію, яка була націлена на багато країн з мусульманською більшістю, а також відновити програму, що дозволяє людям, незаконно привезеним в США в дитинстві, залишатися в країні. Все це Байден обіцяв американцям під час своєї передвиборної програми.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Трамп вперше допустив перемогу Байдена на виборах в США.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Науковці анонсували експерименти із "затемнення" Сонця

Що відомо про плани британських вчених
Джерело:  online.ua

Уже незабаром офіційний Лондон дозволить вченим провести серію експериментів із сонячної геоінженерії, у межах яких будуть досліджувати способи "затемнення Сонця".

Головні тези:

  • Бюджет для проведення цих експериментів доволі солідний: йдеться про близько 66,5 мільйона доларів.
  • Багато авторитетних вчених підтримують метод введення аерозолів.

Що відомо про плани британських вчених

За словами науковців, насамперед вони планують сконцентруватися на методі зниження сонячного випромінювання, що надходить на Землю.

Існує досить популярна теорія про те, що саме введення аерозолів у стратосферу — випуск в атмосферу величезних кількостей дрібних частинок (найчастіше пропонується використовувати діоксид сірки), які мають відбивати частину сонячного світла назад у космос.

Ще один спосіб — освітлення морських хмар. У межах вказаного експеременту здійснюється розпилення морської солі в атмосферу для стимуляції утворення водяних крапель, що зробить хмари щільнішими і здатнішими відбивати сонячні промені.

Фото: unsplash.com

Протилежна за підходом, але більш маргінальна ідея — розрідження перистих хмар на великій висоті, оскільки вони, як вважається, більше утримують тепло, ніж відбивають сонячне світло.

З заявою з цього приводу виступив професор атмосферних наук в Університеті Ексетера Джим Гейвуд.

Він не приховує, що підтримує саме теорію введення аерозолів.

За словами Гейвуда, після масивних викидів сірки внаслідок вивержень вулканів, відбувалося глобальне зниження температури.

Аналогічно, попелясті шлейфи сприяли освітленню і збільшенню щільності хмар — що підтверджує ідею освітлення хмар.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?