Трамп вимагає відновити його на посаді президента США після скандалу із ролю Twitter у виборах
Категорія
Політика
Дата публікації

Трамп вимагає відновити його на посаді президента США після скандалу із ролю Twitter у виборах

Трамп вимагає відновити його на посаді президента США після скандалу із ролю Twitter у виборах
Джерело:  online.ua

Колишній американський президент Дональд Трамп, що у 2020 році скандально програв президентські вибори дійсному голові Білого дому Джо Байдену, вимагає припинити дію Конституції США та відновити його на посаді голови держави після публікацій внутрішнього листування Twitter про роль соцмережі у виборчій кампанії.

Джерело: CNN

Що відомо про роль Twitter у президентських виборах в США 2020 року 

Ви скасовуєте результати президентських виборів 2020 року і оголошуєте ПРАВИЛЬНОГО ПЕРЕМОЖЦЯ, чи у вас НОВІ ВИБОРИ? Масове шахрайство такого типу і масштабу дозволяє припинити дію всіх правил, норм і статтей, навіть тих, що містяться в Конституції, - озвучив свої вимоги Трамп у власній соцмережі Truth Social.

Пост Трампа з'явився після оприлюднення внутрішнього листування працівників Twitter, які свідчать про обговорення у 2020 році публікації таблоїда The New York Post про матеріали, знайдені на ноутбуці сина Джо Байдена Гантера.

У матеріалі розкривається зміст електронних листів, які нібито надсилав Гантер Байден. За твердженням газети, Хантер Байден представив свого батька, тодішнього віцепрезидента, раднику керівництва української енергокомпанії Burisma, до ради директорів якої входив молодший Байден.

Видання стверджувало, що це листування суперечить твердженням Джо Байдена про те, що він не говорив зі своїм сином про його ділові відносини в Україні.

Співробітники юридичного, політичного та комунікаційного відділів Twitter сперечалися щодо того, чи слід обмежувати поширення статті The New York Post відповідно до політики компанії щодо матеріалів, отриманих шляхом зламу. Обговорення відбулися за кілька тижнів до виборів 2020 року, коли Джо Байден балотувався проти Трампа.

Новий власник Twitter Ілон Маск назвав публікацію внутрішніх документів доказом того, що в соцмережі панувала цензура, а її співробітники були упереджені щодо опонентів Демократичної партії.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?