Це найбільша катастрофа: Путін виступив з резонансною заявою
Категорія
Політика
Дата публікації

Це найбільша катастрофа: Путін виступив з резонансною заявою

Це найбільша катастрофа: Путін виступив з резонансною заявою
Джерело:  online.ua

Очільник Кремля Володимир Путін запевняє, що розпад СРСР пов'язаний з ростом націоналізму в Прибалтиці, а його головною причиною стала неефективна економічна політика, передає ONLINE.UA з посиланням на "ТАСС".

"Це (причини розпаду СРСР, - ред.) має відношення до зростання націоналізму в країнах Прибалтики, в основі лежить, звичайно, дуже неефективна економічна політика Радянського Союзу, яка привела до фактично колапсу в соціальній сфері і мала пролонговані наслідки у сфері політичній", - каже Путін.

 Він також прокоментував ефективні перетворення і згадав КНР, де, за його словами, вийшло добре "використовувати можливості центрального адміністрування та розвитку ринкової економіки". На думку Путіна, в СРСР нічого подібного зроблено не було. В підсумку, це позначилося і на політичній сфері.

"Результати розпаду виявилися набагато гіршими від того, про що люди думали і про що вони могли підозрювати навіть у своїх найгірших снах", - додав очільник Кремля.

Варто також зазначити, що в ході послання Федеральним зборам Путін охарактеризував розпад СРСР як "найбільшу геополітичну катастрофу" минулого століття. За його словами, десятки мільйонів співвітчизників опинилися за межами країни, що для російського народу стало "справжньою драмою".

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше Путін жорстко відреагував  на висловлену можливість перегляду мінських домовленостей.

Категорія
Політика
Дата публікації

Угорці отримують від влади брехливу інформацію щодо вступу України до ЄС

Угорщина

Угорський уряд разом із бюлетенями для "опитування" угорців про членство України в ЄС поширив свої контраргументи, які ґрунтуються на маніпуляції та відвертій брехні.

Головні тези:

  • Угорський уряд використовує брехливі аргументи та маніпуляції, щоб заподіяти негативне уявлення про вступ України до ЄС угорцям.
  • Контраргументи, поширювані Будапештом, не мають під собою наукової підтримки та є відвертою неправдою.
  • Ухвалення європейських норм є необхідністю для вступу України до ЄС, тому ствердження про загрозу від української мафії є необґрунтованим.

У Орбана маніпулюють питанням вступу України до ЄС

Речник угорського уряду Золтан Ковач 29 березня анонсував, що угорцям почали розсилати бюлетені для "опитування" разом із інформаційним листком, де викладені сім "ризиків" вступу України в ЄС з позиції Будапешта.

Перший ризик полягає в тому, що в разі членства України Угорщина нібито втратить фінансування ЄС, "а всі гроші підуть в Україну" (чому "всі", не пояснюється).

Крім того, Брюссель закликає до величезних спільних запозичень, що зазначає, що ми всі разом станемо боржниками через вступ України, — йдеться у відео угорського уряду (де так само не пояснюють, про які запозичення йдеться і як вони повʼязані з Україною).

Інші "ризики", на думку Угорщини, повʼязані з тим, що Україна — величезний виробник сільськогосподарської продукції, тож після вступу "всі фонди ЄС підуть українським фермерам", а європейський ринок буде "відкритий для низькоякісних, генетично модифікованих українських товарів".

При цьому уряд Угорщини ігнорує той факт, що вступ у Євросоюз вимагає від України ухвалення всіх європейських норм, зокрема й у сфері сільського господарства, тому ця заява є відвертою неправдою.

Також речник угорського уряду бездоказово стверджує, що Україна ще "до війни" була "центром наркотрафіку і організованої злочинності у Східній Європі", тому "вступ у ЄС відкриє для української мафії вʼїзд до Європи, а отже, й Угорщини".

Інші аргументи Будапешта полягають у тому, що після вступу України в ЄС українці як дешева робоча сила "загрожуватимуть робочим місцям і пенсіям" у Євросоюзі.

Також українці загрожуватимуть громадському здоровʼю, бо "в Україні відсутня обов'язкова вакцинація" (насправді обовʼязкова вакцинація в Україні є), а ще "поспішний вступ України до ЄС" поставить під загрозу виплату так званої 13-ої пенсії урядом Орбана.

Такі опитування насправді не мають юридичної сили, а в них фактично бере участь незначна (до 30%) частка угорських виборців. Водночас уряд Орбана часто посилається на результати таких опитувань як на доказ, що його політика має підтримку громадян.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?