Цирк чи перемога? Соцмережі гаряче обговорюють суд над Насіровим
Категорія
Політика
Дата публікації

Цирк чи перемога? Соцмережі гаряче обговорюють суд над Насіровим

Цирк чи перемога? Соцмережі гаряче обговорюють суд над Насіровим
Джерело:  online.ua

У соціальних мережах бурхливо обговорюють рішення Солом'янського суду Києва, котрий виніс рішення про арешт відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, призначивши йому заставу у 100 млн грн.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на користувачів соцмереж.
На думку координатора ЕвроМайдана Олександра Маріковського, рішення по Насірову – це "маленька перемога і важливий прецедент для боротьби за наше майбутнє".
"Роман буде сидіти в СІЗО або 100 млн + браслет + без можливості покинути країну. Рішення під впливом громадськості можуть таки давати результат. Вітаю нас всіх!! PS Передаю привіт 9 ідіотам адвокатам. Насіров не в курсі, що більше – не значить краще", - написав він у своєму Facebook.
Читайте також: Оце патріот: соцмережі киплять через подвійне громадянство Насірова













Як повідомляв ONLINE.UA, раніше стало відомо, що Романа Насірова підозрюють у пособництві нардепу-втікачу Олександру Онищенку і нанесенню Україні шкоди на суму в 2 млрд грн.

Категорія
Світ
Дата публікації

США припинили фінансування програми розшуку викрадених Росією українських дітей — Рубіо

U.S.Department of a Treasury
Рубіо

Державний секретар Сполучених Штатів Марко Рубіо заявив, що програму з пошуку дітей, незаконно вивезених з України Росією, не поновлено.

Головні тези:

  • США призупинили фінансування програми розшуку українських дітей, викрадених Росією, що створює загрозу втрати даних про зниклих дітей.
  • Державний секретар Марко Рубіо спростував інформацію про тимчасове скасування рішення припинити ініціативу Conflict Observatory, а отже програма залишається неактивною.
  • США розпочали дослідження російських воєнних злочинів, в тому числі примусову депортацію українських дітей та атаки на цивільну інфраструктуру України.

США призупинили розслідування масових викрадень українських дітей Росією

Про це йшлося на пресконференції посадовця 28 березня.

У середині березня газета The Washington Post писала, що адміністрація президента США Дональда Трампа припинила ініціативу Conflict Observatory, яка відстежувала масову депортацію українських дітей. Її фінансував уряд США та очолювала Гуманітарна дослідницька лабораторія Єльського університету.

Медіа також писали про ризик видалення всіх даних про зниклих дітей. Відповідальна за це компанія Quiet Professionals вирішила не видаляти базу даних обсерваторії, говорили джерела WP.

Днями The Washington Post повідомило, що американська сторона тимчасово скасувала своє рішення припинити ініціативу Conflict Observatory. За даними газети, вона може працювати ще шість тижнів, перш ніж завершить передачу своїх даних Європолу.

Марко Рубіо спростував цю інформацію. Він стверджує, що рішення призупинити ініціативу не скасовували.

Програма не відновлена і не фінансується. Вона була частиною скорочень, які ми застосували. Але ми забезпечили безпеку даних і гарантували, що вони у нас є і можуть бути передані будь-яким відповідним органам. Ми зможемо повідомити про це [рішення] наступного тижня.

Марко Рубіо

Марко Рубіо

Держсекретар США

США почали досліджувати російські воєнні злочини у травні 2022 року. Фахівці підготували 13 публічних звітів про агресію РФ в Україні, а також шість обвинувальних актів МКС проти російських посадовців, включно з Путіним.

Міжнародний кримінальний суд — єдиний у світі, що має право та юрисдикцію переслідувати голів держав за найтяжчі злочини. МКС розслідує примусову депортацію українських дітей та атаки росіян на цивільну інфраструктуру.

17 березня 2023 року він видав ордери на арешт Путіна, уповноваженої з прав дитини у РФ Марії Львової-Бєлової. Їх звинувачують у тому, що вони керували депортацією українських дітей до Росії — це воєнний злочин.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?