У Єревані масові акції протестів: почалися сутички активістів з поліцією
Категорія
Світ
Дата публікації

У Єревані масові акції протестів: почалися сутички активістів з поліцією

У Єревані масові акції протестів: почалися сутички активістів з поліцією
Джерело:  Новини-Вірменія

В Єревані вранці 16 квітня ключові автомобільні дороги були перекриті протестувальниками, рух в центрі міста припинено. Поліцейські почали відтісняти мітингувальників з проїжджої частини.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "Новости-Армения".

Люди масово виходять на вулиці Єревану протестуючи проти висунення колишнього президента країни Сержа Саргсяна на пост прем'єр-міністра.

"Ми почали акції громадянської непокори. Я закликаю всіх громадян лягти під машинами, перекрити вулиці і проспекти міста, перешкодити роботі метро. Ті, хто проти, щоб Саргсян став прем'єром, повинні зібратися на проспекті Баграмяна - біля будівлі парламенту", - сказав лідер опозиційної партії «Громадянський договір» Нікола Пашинян.

Читайте також: Путін пригрозив світу "неминучим хаосом"

У МВС заявили, що подобні дії спричинять злочини, спрямовані проти життя і здоров'я громадян, та нагадали, що право на мирне зібрання може піддатися обмеженням діями поліції.

Поліцейські не дають протестуючим дібратися до будівлі парламенту. Потяги метро не зупиняються на станції «Маршал Баграмян», поруч з якою знаходяться будівлі парламенту і резиденція прем'єр-міністра.

14 квітня протестуючі проти висунення Саргсяна на посаду прем'єра увірвалися в будівлю Громадського радіо і зажадали з'явитись у прямому ефірі. Співробітники відключили електрику у всій будівлі, але лідер опозиції Пашинян все ж зробив заяву з редакції через інтернет і закликав до протестів. Поліція почала перевірку дій депутата.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Навальний готує мітинги по всій Росії напередодні інавгурації Путіна.

Категорія
Україна
Дата публікації

Нацполіція оголосила результати масштабної спецоперації у 22 областях України

Національна поліція України
поліція

10 січня Національна поліція України розпочала нову спецоперацію, під час якої встигла провести 600 обшуків та оголосити понад 60 підозр організаторам та учасникам за незаконне переправлення осіб через держкордон.

Головні тези:

  • Поліцейські виявили й ліквідували майже півсотні схем незаконного перетину кордону.
  • Серед фігурантів спецоперації — керівники лікарень та посадовці.
  • Отримані за “послуги” кошти були легалізовані через купівлю авто й нерухомості.

Результати нової спецоперації НПУ

Протягом лише однієї доби поліцейські змогли виявити та ліквідувати майже півсотні схем незаконного перетину кордону чоловіками призовного віку у 22 регіонах країни.

Серед виявлених оборудок — переправлення поза межами пунктів пропуску, підробка документів про стан здоровʼя, фіктивні внесення в інформаційну систему «Шлях» та інші.

Фото: facebook.com/UA.National.Police

З-поміж фігурантів — керівники лікарень різного рівня, посадовці ТЦК, МСЕК і ВЛК, а також цивільні особи, які підшукували потенційних «клієнтів» через знайомих та закриті телеграм-канали.

У Національній поліції звертають увагу на те, що бажаючим уникнути мобілізації їхні “послуги” коштували від 5 до 22 тисяч доларів.

Як вдалося дізнатися, отримані гроші фігуранти легалізували через купівлю авто й нерухомості, у деяких випадках — виводили в офшори.

Під час обшуків поліцейські вилучили списки переправлених осіб за 2024 рік, фальшиві документи й печатки різних державних органів, зброю, чорну бухгалтерію та готівку у різній валюті.

Фото: facebook.com/UA.National.Police

Що важливо розуміти, наразі завершився перший етап спецоперації, досудове розслідування триває.

Наразі команда Нацполіції робить все можливе, щоб встановити інших причетних до організації схем незаконного перетину державного кордону України під час війни.

Поліцейські викрили ще одну працівницю ТЦК на хабарі

Це сталося у Сумській області. Національна поліція України наголошує, що йшлося про 3 тис доларів.

За вказану суму жінка видаляла інформацію з реєстру осіб, які ухиляються від проходження військової служби.

Спеціалістка одного з районних Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки “допомагала” чоловікам призовного віку. За 3000 доларів видаляла інформацію з реєстру осіб, які ухиляються від проходження військової служби та оголошені у розшук, — йдеться в повідомленні.

Поліцейські звертають увагу на те, що наразі суд відправив підозрювану під цілодобовий домашній арешт. Санкція статті передбачає покарання до 10 років ув’язнення.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?