Після бійки співробітників Генпрокуратури і Національного антикорупційного агентства керівник ГПУ Юрій Луценко відсторонив своїх підлеглих, причетних до інциденту, від виконання службових обов'язків.
Про це повідомила речник генпрокурора Лариса Сарган, передає ONLINE.UA з посиланням на її Facebook.
«Генпрокурор Юрій Луценко відсторонив трьох працівників ГПУ від виконання службових обов'язків на час проведення службового розслідування за фактом конфлікту з НАБУ з метою забезпечення проведення ефективного, швидкого та неупередженого досудового розслідування», - заявила вона.
Крім того, Сарган додала, що очікує «від колег з НАБУ такого ж безкомпромісного ставлення до зафіксованих на відео співробітників антикорупційного бюро, які брутально б'ють керівника департаменту ГПУ під час виконання службових обов'язків або валять на асфальт і б'ють ногами іншого».
«Отже, ми з задоволенням перепостимо новину колег на своїй сторінці в ФБ», - додала вона.
Трохи пізніше Сарган опублікувала скріншот з порталу НАБУ, який повідомив про «усунення співробітників ГПУ за результатами інциденту» з працівниками Бюро.
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше генпрокурор Юрій Луценко передав Службі безпеки України проведення розслідування бійки між співробітниками ГПУ і НАБУ.
Йода — вигаданий персонаж всесвіту “Зоряних війн”, Гранд-майстер Ордену джедаїв, один із найсильніших та наймудріших джедаїв свого часу. Творець франшизи Джордж Лукас поділився своєю думкою щодо того, чому саме цей персонаж зміг стати справді культовим.
Головні тези:
- Незвична манера спілкування Йоди була вигадана не просто так.
- Лукас пояснив, на кого був розрахований цей трюк.
Ключовий секрет впізнаваності Йоди
Ні для кого не секрет, що йдеться про унікальний стиль мовлення Гранд-майстера Ордену джедаїв.
За словами Джорджа Лукаса, незвична манера спілкування персонажа була свідомо створена, щоб привернути увагу глядачів.
Про це творець “Зоряних війн” розповів на 16-му фестивалі, присвяченому франшизі — під час показу "Імперії завдає удару у відповідь".
Якби він говорив звичайною англійською, люди б не слухали. Але якщо він говорить з акцентом або його важко зрозуміти, глядачі починають зосереджуватися на тому, що він говорить, — розкрив замисел Лукас.
Він також зізнався, що такий трюк був вкрай важливий для залучення підліткової аудиторії.
Він був свого роду філософом фільму. Потрібно було придумати спосіб, щоб люди почали слухати його, особливо 12-річні, — пояснив Лукас.
Більше по темі
- Категорія
- Культура
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Спорт
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Шоу-бізнес
- Дата публікації
- Додати до обраного