У Кремлі не згодні з висунутими Польщею звинуваченнями на адресу російських диспетчерів у катастрофі Ту-154 під Смоленськом.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на РІА Новини.
"Позиція добре відома: наші слідчі органи займаються цією справою... Безумовно, обставини цієї трагедії, катастрофи, вже досить серйозно досліджені, вивчені, і, звичайно, погоджуватися з такими висновками не є можливим. Робота буде продовжуватися", - заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.
Читайте також: Загибель російського Ту-154: озвучена загадкова деталь
Нагадаємо, лайнер Ту-154 тодішнього президента Польщі Леха Качинського 10 квiтня 2010 року зазнав аварії під час посадки в аеропорту "Смоленськ-Північний", на його борту перебували 96 осіб, всі вони загинули.
Як повідомляв ONLINE.UA, прокуратура Польщі висунула звинувачення на адресу російських диспетчерів в умисному провокуванні катастрофи Ту-154, який розбився в 2010 році під російським Смоленськом.
Видання The Wall Street Journal дійшло висновку, що російська економіка потрапила в залежність від війни в плані робочих місць, зарплат і зростання. Відповідно, якщо вдасться добитися перемир'я на фронті - країна-агресорка опиниться на межі колапсу.
Головні тези:
- Відмова Росії від військових витрат може призвести до втрати робочих місць та загального розчарування у бідних російських регіонах.
- Це також може спровокувати рецесію у країні-агресорці.
Путін боїться зупиняти війну
Як стверджує старший економіст Інституту економіки Банку Фінляндії Хелі Сімола, майже половина економічного зростання країни-агресорки у 2024 році було безпосередньо зумовлене виробництвом, пов'язаним із війною.
Не можна також ігнорувати той факт, що виплати родинам російських загарбників, які воюють в Україні, підвищили добробут деяких найбідніших регіонів країни.
Фахівці озвучують прогноз, що припинення такого стимулювання призведе до зниження внутрішнього споживання.
Якщо російський диктатор Володимир Путін хоче уникнути економічного колапсу, йому доведеться продовжувати витрачати кошти на нинішньому рівні ще довго після закінчення війни.
Якщо військові витрати будуть скорочені, це призведе до втрати робочих місць і загального розчарування в багатьох російських регіонах, — заявив Яніс Клюге, експерт з Росії з Німецького інституту міжнародних відносин і безпеки.
Згідно з прогнозами Capital Economics, зниження рівня витрат може призвести до уповільнення зростання або навіть рецесії в Росії в найближчій перспективі.