У Росії порушено кримінальні справи стосовно п'ятьох росіян, які приїхали в Україну і вступили до лав "Правого сектора".
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на прес-службу Слідчого комітету Росії.
Росіян Ігоря Чудінова, Геннадія Хамраєва, Георгія Стоцького, Романа Стригункова і Олександра Валова звинувачують за статтею "керівництво діяльністю екстремістської організації і участь в ній".
При цьому в СК знову почали розкручувати образ "карателів" з "Правого сектора" і дій проти мирного населення Донбасу, який активно просувається пропагандистськими ЗМІ.
Читайте також: Не треба бекати : Ярош потоптався по путінському міністру
"Чудінов як заступник командира одного з бойових структурних підрозділів Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", а Хамраєв як боєць названого підрозділу брали активну участь в каральних операціях проти мирного населення", - йдеться в повідомленні СК РФ.
При цьому Стоцького, Стригункова і Валова звинувачують в тому, що вони "систематично брали участь в мітингах і ходах, організованих "Правим сектором", а також вели в інтернеті пропаганду ідеології руху.
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше в Росії за підозрою в екстремізмі були відкриті кримінальні справи на Дмитра Яроша і керівників "Правого сектора": Андрія Тарасенка, Андрія Стемпіцького, Валерія Воронова, Артема Скоропадського і деяких інших.
У свою чергу Дмитро Ярош оригінально відреагував на звинувачення Слідчого комітету Росії.
За словами очільниці Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, різні країни світу готові співпрацювати з надійними торговельними партнерами в Європі після того, як американський лідер Дональд Трамп оголосив загальні торговельні тарифи.
Головні тези:
- Урсула фон дер Ляєн проводить активні переговори з багатьма країнами після рішень Трампа.
- Світовий порядок почав зміщуватися через початок глобальної торгової війни.
Про що попередила Фон дер Ляєн
Журналісти звертають увагу на те, що протягом останніх тижнів Урсула фон дер Ляєн активно проводила переговори з лідерами Ісландії, Нової Зеландії, Малайзії, Філіппін, Канади, Індії та Об’єднаних Арабських Еміратів.
Вказані країни наразі знаходяться у пошуках "сильних, надійних партнерів".
У дедалі непередбачуванішому глобальному середовищі країни шикуються в чергу, аби працювати з нами.

Урсула фон дер Ляєн
Президентка Європейської комісії
Як зазначає політикиня, світовий порядок "зміщується глибше, ніж будь-коли з часу завершення холодної війни".
Що важливо розуміти, президент США заявив про запровадження взаємних тарифів 2 квітня — наклавши на ЄС 20% мита, а на більшість інших країн — базове мито у 10%.
У випадку з ЄС тариф у 10% досі діє, а також додаткові 25% на експорт сталі, алюмінію та автомобілів.
За словами Фон дер Ляєн, попри дії Дональда Трампа — стабільність Європи не похитнулася.
Вона звернула увагу на те, що в умовах такого потрясіння зростає довіра до ЄС.