У Ріо розповіли про церемонію відкриття Олімпіади-2016
Категорія
Спорт
Дата публікації

У Ріо розповіли про церемонію відкриття Олімпіади-2016

У Ріо розповіли про церемонію відкриття Олімпіади-2016
Джерело:  online.ua

Організатори церемонії відкриття Олімпійських ігор-2016 в Ріо підготували скромні сучасні урочистості, під час яких світ побачить виставу про майбутнє людства.
Як повідомляє ONLINE.UA, про це та інші особливості церемонії розповів її виконавчий продюсер Марко Баліч.
Дивіться: RIO-2016 — спецпроект ONLINE.UA про Олімпіаду в Ріо
"Буде дуже проста, але сучасна церемонія. Розповімо на ній про майбутнє людства", - заявив Марко Баліч.
Продюсер наголосив, що в зв'язку з важкою економічною ситуацією в Бразилії було прийнято рішення відмовитися від розкішного шоу.
"Не буде грандіозності церемонії відкриття Олімпіади в Пекіні, спецефектів Афін і технологічних новацій Лондона... Шоу не стане демонстрацією того, наскільки добре жити в Бразилії", - підкреслив Баліч.

Дивіться: Експерти спрогнозували місце України на Олімпіаді-2016
Відзначимо, що церемонія відкриття Олімпійських ігор пройде на знаменитому футбольному стадіоні "Маракана". Свято розпочнеться о 2 годині ночі за київським часом.

Категорія
Світ
Дата публікації

Скандал навколо World Press Photo. Журі попросило вибачення в усіх українців

У World Press Photo публічно визнали свою помилку
Джерело:  Детектор медіа

Міжнародне журі та World Press Photo перепросили в українського народу за поєднання двох несумісних робіт в одну візуальну пару "Підземний польовий шпиталь" Нанни Хайтманн та "По той бік окопів" Флоріана Бахмаєра.

Головні тези:

  • Українська асоціація професійних фотографів (УАПФ) засудила результати міжнародного конкурсу World Press Photo 2025 року.
  • Журі відмовилося скасовувати премію фотографу російської інформаційної агенції “ТАСС” Михайлу Терещенку.

У World Press Photo публічно визнали свою провину

Що важливо розуміти, німецький фотограф Флоріан Бахмаєр на своїй світлині показав шестирічну українку Ангеліну з Харківської області. Вона почала страждати на панічні атаки через постійні обстріли з боку армії Росії.

Це фото отримало назву Beyond the Trenches та на думку автора, "стало емоційним центром європейського блоку".

До нього у візуальну пару неочікувано для всіх додали світлину німецької фотографки Нанни Гайтманн.

Її знімок має назву Underground Field Hospital — на ньому зображений поранений бойовик "ДНР", що воював на боці російської армії.

Після того, як спалахнув гучний скандал через поєднання цих несумісних фото, представники премії врешті-решт офіційно визнали свою помилку.

Вони заявили, що існує очевидна різниця між дитиною, яка страждає від наслідків війни, і муками солдата окупаційних військ, які спричиняють ці страждання.

Ми не повинні були представляти ці дві фотографії як пару, оскільки це передбачає, що їх слід розглядати і розуміти лише в діалозі одна з одною. Це створює надто спрощену та хибну рівноцінність і відсуває на другий план історію, яку кожна з них розгортає сама по собі, — виступила з заявою з цього приводу очільниця міжнародного журі Люсі Контичелло.

Попри це, вказано, що журі відмовилося скасувати премію, яку отримав фотограф російської інформаційної агенції “ТАСС” Михайло Терещенко.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?