У Росії коротко й чітко розкрили зміст "Кримнаша" для Путіна
Категорія
Світ
Дата публікації

У Росії коротко й чітко розкрили зміст "Кримнаша" для Путіна

У Росії коротко й чітко розкрили зміст "Кримнаша" для Путіна
Джерело:  Ехо Москви

Російський письменник Дмитро Глухівський заявив, що  президент Росії Володимир Путін, анексувавши Крим, викликав у російського населення підйом настрою, змусивши їх закрити очі на кризу, в якій вже другий рік перебуває країна.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Ехо Москви.
"Незрозуміло, наскільки він сам, як би, дійсно, в це у все? Тобто у спорту, зрозуміло, є ідеологічна консолідуюча роль. Спорт здатний викликати певний там підйом настрою. Але як ми з'ясовуємо, анексія території суміжної держави здатна викликати набагато більшу наснагу національну і більш довгострокову. Ну, скільки ми на Сочинській Олімпіаді проїхали там? Місяць? А на Кримі, ось, люди їдуть другий рік вже", - сказав письменник в ефірі радіостанції.
За його словами, анексія Криму змусила росіян забути навіть про економічну кризу, в якій знаходиться Росія.
"Пошук ворога, перехід з мирної моделі до моделі військової, моделі військового часу, моделі мобілізаційної, це те, що працювало протягом двох років. Ми пережили падіння національної валюти в 2 рази, ми пережили істотне скорочення доходів і номінальних, і навіть реальних на душу населення і так далі. І ми, як би, ось, в цьому гарячковому якомусь пориві проживаємо, заплющивши очі, заткнувши вуха і кричачи «Ура!» при цьому, криза. Ось уже другий рік падіння... Ну, це як бойові 100 грам перед сутичкою, перед боєм, так? Ось, нас продовжують пригощати цієї сотнею грам", - зазначив Глухівський.
Як повідомляв ONLINE.UA, російський шахіст і 13-й чемпіон світу  Гаррі Каспаров заявив, що диктатура Путіна абсолютна і всі процеси, які відбуваються в країні, знаходяться під його тотальним контролем.

Категорія
Світ
Дата публікації

Росіяни скаржаться на масштабні збої в Рунеті

Інтернет
Джерело:  online.ua

У країні-агресорці спостерігаються масштабні збої в роботі Рунету та ключових операторів мобільного зв'язку 

Головні тези:

  • Російський інтернет-сегмент Рунет відчуває серйозні проблеми та збої в роботі.
  • Ключові оператори мобільного зв'язку, такі як «Білайн», «Мегафон» та інші, також стикаються з неполадками.
  • Серед сайтів та сервісів, які відчули наслідки збоїв, є Telegram, Tiktok, Google, Youtube, Steam і Twitch.
  • Українські користувачі також помітили проблеми з відправкою повідомлень через Telegram.

Що відомо про масштабні збої мобільного зв’язку та Рунету в Росії

Зазначається, що російський інтернет-сегмент Рунет фактично перестав працювати. Спостерігаються масштабні збої у роботі багатьох популярних сайтів та ключових операторів зв’язку, серед яких «Білайн», «Мегафон» і «Теле2».

Зокрема, мобільний інтернет від цих операторів зв’язку також перестав працювати.

Також виникли неполадки в роботі Telegram, Tiktok, Google, Youtube, Steam і Twitch.

Збой дуже схожий на аналогічну ситуацію, яка вже мала місце 6 січня. Тоді також перестали працювати мобільні оператори та великі банки.

Російські джерела пишуть, що у пресслужбі "Роскомнадзора" не знають, чому не працює інтернет.

В Україні зафіксували збій у роботі Telegram

Користувачі месенджера в Україні також поскаржились на проблеми із відправкою повідомлень.

Однак вже незабаром соцмережа почала працювати у звичайному режимі.

Варто також зазначити, що масштабні кібератаки на онлайн-ресурси країни-агресорки здійснюють фахівців Головного управлінння розвідки Міноборони.

Зокрема, 4 січня, у день народження очільника ГУР Кирила Буданова кіберфахівці ГУР здійснили чергову кібератаку на інфраструктурні сервіси держави-агресора.

Цього разу під удар потрапило ТОВ “РегіонТрансСервіс” — провідна сервісна компанія з обслуговування вантажних вагонів, яка серед іншого забезпечує діяльність російських загарбників на фронті.

Кібербійцям ГУР вдалося успішно знищити всі сервери компанії. Ба більше, виведено з ладу робочі станції та стерто бекапи.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?