У Росії цинічно відреагували на план України по Донбасу
Категорія
Політика
Дата публікації

У Росії цинічно відреагували на план України по Донбасу

Джерело:  online.ua

У команді російського президента Володимира Путіна миттєво відреагували на план української влади створити новий майданчик для переговорів по Донбасу в "будапештському форматі" без участі Росії. У російському МЗС цинічно заявили, що це свідомо безперспективна ідея, яка не має ніякого відношення до війни на сході України та її завершення. У Путіна в черговий раз вимагають від офіційного Києва "діалогу" з бойовиками ОРДЛО, який не збирається вести українська влада. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на росЗМІ.

"Будь-яка країна має право зустрічатися з тими, з ким вона хоче. Україна - не виняток. Але ніякого відношення до Росії і врегулювання конфлікту на південному сході це не має. Відповідно, і перспектив теж. Чергова спроба імітувати активність замість того, щоб всерйоз зайнятися виконанням Мінських угод в діалозі з Донбасом ", - відповіли в російському МЗС на ідею Києва по Донбасу.

Важливо додати, що офіційний Київ не проти вести переговори з представниками Донбасу, але тими, які не причетні до воєнних дій проти України і не мають російського громадянства, яке Москва нав'язує всім жителям окупованих територій. Глава Офісу президента України Андрій Єрмак пояснюючи позицію офіційного Києва підкреслював, що Україна вирішила створити ще один орган в рамках Мінського процесу з "представниками населення" ОРДЛО, щоб зрушити з мертвої точки переговорний процес, який роками триває, але не дозволяє досягти результатів.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що у Зеленського знайшли спосіб зупинити війну на Донбасі шляхом перегляду Будапештського меморандуму. Міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков запропонував організувати переговори з підписантами цього документа без участі Росії, так як вона порушила його пукнт і напала на Україну.

Категорія
Політика
Дата публікації

100 днів президентства. Трамп побив антирекорд підтримки громадянами США

Трамп
Джерело:  Fox News

На 100-й день свого президентства Дональд Трамп зіштовхнувся з найнижчим рівнем підтримки серед останніх президентів США. Його рейтинг поступається навіть його ж показникам вісім років тому.

Головні тези:

  • Загальне схвалення ефективності роботи Трампа на 100-й день становить 44%.
  • Наразі близько 59% виборців незадоволені тим, як йдуть справи в країні.

Трамп побив антирекорд підтримки американцями

За даними останніх опитувань, загальне схвалення ефективності роботи Трампа на 100-й день становить 44%, що на 5 пунктів нижче порівняно з 49% у березні.

Це менше, ніж схвалення колишніх президентів США Джо Байдена (54%), Барака Обами (62%) і Джорджа Буша (63%) після 100-денного терміну їхнього президентства. Ба більше, це на 1 пункт нижче порівняно з 45% схвалення Трампа вісім років тому.

Рейтинг Трампа

За даними видання, наразі близько 59% виборців незадоволені тим, як йдуть справи в країні. Однак це покращення з моменту закінчення терміну повноважень колишнього президента США Джо Байдена (68% незадоволених), але гірше, ніж чотири роки тому на початку терміну Байдена (53% незадоволених).

Це також гірше, ніж 100-денний рубіж першого терміну Трампа (53% незадоволених). Після його інавгурації в січні задоволення серед демократів змінилося на незадоволення, і стало навпаки серед республіканців.

Відомо, що американці недостатньо задоволені економічною ситуацією в країні, оскільки 71% оцінюють економічні умови негативно, а 55% кажуть, що вони погіршуються для їхніх сімей.

Американці також менш оптимістичні щодо майбутнього, ніж на початку першого терміну Трампа. Виходячи з перших 100 днів, 38% загалом і 75% республіканців кажуть, що відчувають натхнення щодо наступних чотирьох років. Для порівняння у 2017 році ці цифри становили 45% і 84% відповідно.

До того ж за даними опитування виявилось, що 8 із 10 виборців стурбовані політичними розбіжностями (78%), тоді як приблизно 7 із 10 вважають те саме щодо:

  • охорони здоров’я (76%),

  • державних витрат (73%),

  • рецесії (72%).

Дві третини чи менше стурбовані імміграцією (66%), отриманням Іраном ядерної бомби (66%), вторгненням Росії в Україну (61%) та фондовим ринком (58%).

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?