Обраний президент США Дональд Трамп заявив, що готовий запропонувати президенту РФ Володимиру Путіну зняття американських санкцій в обмін на скорочення ядерних озброєнь.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на інтерв'ю Трампа британській газеті Times.
Відповідаючи на питання про можливу операцію США з РФ, Трамп сказав, що питання про ядерну зброю повинно стати її частиною.
За словами Трампа, ядерні арсенали повинні бути "дуже значно скорочені" в обмін на зняття санкцій США з Росії.
Читайте також: Трамп повинен зробити три кроки, після яких Путін все зрозуміє - західні ЗМІ
Крім того, Трамп заявив, що почне свою діяльність на посту президента США з того, що «довірятиме» Путіну і канцлеру Німеччини Ангелі Меркель.
При цьому, за словами Трампа, така довіра може довго і не триватиме.
Також Трамп розповів, що через кілька тижнів після вступу на свою посаду запропонує Великобританії "справедливу" угоду, щоб зробити вихід країни з ЄС "великою справою".
Трамп також запросив до Білого дому прем'єр-міністра Великобританії Терезу Мей одразу після інавгурації.
Він також має намір зміцнити кордони США, в тому числі шляхом обмежень на в'їзд європейців, а також шляхом жорсткої перевірки всіх, хто в'їжджає в США, вихідців з країн, де поширений ісламський тероризм.
Обраний президент США в тому числі розкритикував зовнішню політику своєї країни, заявивши, що рішення про вторгнення в Ірак, ймовірно, є гіршим рішенням в історії США, а справи в Афганістані також йдуть досить погано.
При цьому в мережі інтерв'ю Трампа викликало бурю емоцій.
«Відмінна угода для іуд. З путінських дружків знімають санкції в обмін на роззброєння Росії», - коментує інтерв'ю Трампа користувачка «МАРГИНАЛ-1937».
Хома Брут: Йдеться про обопільне скорочення арсеналів, а не про роззброєння. Не треба нагнітати.
МАРГИНАЛ-1937: Так, так, в Штатах ідіоти сидять і мріють роззброїтися. Горбачов підтвердить.
Як повідомляв ONLINE.UA, обраний президент США Дональд Трамп в тому ж інтерв'ю Times назвав військове втручання Росії в Сирії "дуже поганою річчю", що призвело до "страшної гуманітарної ситуації".