Україна планує завершити співпрацю з МВФ в 2018 році та отримати транш у кінці 2017 року
Категорія
Фінанси
Дата публікації

Україна планує завершити співпрацю з МВФ в 2018 році та отримати транш у кінці 2017 року

Україна планує завершити співпрацю з МВФ в 2018 році та отримати транш у кінці 2017 року
Джерело:  Reuters

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна планує завершити програму співпраці з Міжнародним валютним фондом в 2018 році і отримати ще один транш до кінця 2017 року.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на інтерв'ю міністра фінансів Олександра Данилюка для Reuters.

За словами Данилюка, Україна зберігає прихильність програмі допомоги МВФ і сподівається, що наступний транш в рамках цієї програми буде виділено до кінця 2017 року.

"Можу сказати, що ми цінуємо наше співробітництво, ми цінуємо нашу прихильність програмі. Це позиція уряду і прем'єр-міністра. Наша мета - успішно завершити програму в 2018 році", - сказав міністр фінансів.

Читайте також: Україна хоче запропонувати МВФ нову схему оплати газу

Крім того, Данилюк повідомив, що Україна готова обговорювати будь-які питання, які виникнуть у Міжнародного валютного фонду щодо пенсійних реформ, схвалених українським урядом минулого тижня.

За словами міністра, всі ці питання легко вирішуються.

Як повідомляв ONLINE.UA, в Кабінеті міністрів України повідомили, що держава отримає черговий грошовий транш від МВФ до кінця 2017 року, за умови ухвалення парламентом пенсійної реформи.

Категорія
Культура
Дата публікації

У Празі покажуть фільм "Понівечене дитинство" про викрадення Росією українських дітей

діти
Джерело:  online.ua

21 лютого у столиці Чехії — Празі — відбудеться показ документальної стрічки “Понівечене дитинство”, яку створило українське незалежне медіа та відеопродакшн Online.UA. Переглянути фільм про викрадення Росією українських дітей можна буде в Інституті Сервантеса з 18:00 до 20:00.

Головні тези:

  • Журналісти задокументували свідчення неповнолітніх українців про військові злочини Росії.
  • Українська влада ідентифікувала щонайменше 19 546 випадків викрадення українських дітей Росією, що свідчить про масштабність цього жахливого явища.

Стрічку "Понівечене дитинство" покажуть у Чехії

Документальний фільм розповідає історії українських дітей, які стали жертвами викрадення російських загарбників на тлі повномасштабної війни.

У стрічці діти та їхні батьки розповідають власні історії. Українські діти перебували в полоні, частину з них силоміць вивозили до так званих оздоровчих таборів у Росії, інші були розлучені з батьками.

Команда Online.UA задокументувала свідчення неповнолітніх про військові злочини Росії проти українського народу.

Варто зазначити, що показ фільму завершиться бесідою з українським психологом, фасилітатором групи, Національним технічним координатором з питань дітей та збройних конфліктів/головою Секретаріату Міжвідомчої групи з питань дітей та збройних конфліктів Оленою Скрипко та двома дітьми, які були викрадені Росією та повернуті в Україну.

Зокрема своєю історією поділиться Кіра. 17 березня 2022 року її батько загинув під час вибуху. Потім Кіра та інші мешканці її будинку деякий час ховалися в підвалі.

25 березня вони вирішили пішки піти з Маріуполя, але на виїзді з міста натрапили на замінування. Кіра та ще одна дитина отримали поранення. Українські військові надали їм першу медичну допомогу.

Пізніше дівчат на транспорті відвезли до села Мангуш, де дислокувалися російські військові. Потім російські війська депортували дівчат до Донецька. У Маріуполі з дружиною був і дід Кіри  — Олександр, але йому вдалося втекти і переїхати до Чернівців. Весь час він шукав онучку.

15 квітня йому зателефонувала віце-прем'єр-міністр України Ірина Верещук і повідомила, що він може приїхати на окуповану територію за нею через Росію. До цього долучилися Офіс Президента, Червоний Хрест, представники Ватикану.

Також глядачі зможуть дізнатися історію Влада. Під час восьмимісячного ув’язнення в таборах на окупованих територіях Херсонщини та Криму він став жертвою психологічного та фізичного насильства.

Що важливо розуміти, українська влада ідентифікувала 19 546 випадків викрадення українських дітей Росією.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?