Українська тенісистка Даяна Ястремська у першому колі Australian Open-2024 перемогла чинну переможницю Вімблдону, чеську тенісистку Маркету Вондроушову.
Як минув матч Ястремська — Вондроушова
23-річна українка в двох сетах за 77 хвилин розібралася з сьомою ракеткою світу, чешкою Маркетою Вондроушовою.
Це була третя зустріч Ястремської та Вондроушової в кар'єрі, у попередніх двох матчах вони обмінялися перемогами.
Результати першого раунду Australian Open-2024: Маркета Вондроушова (Чехія, 7) — Даяна Ястремська (Україна) 0:2 (1:6, 2:6)
Звісно, я можу грати ще краще. Думаю, сьогодні була хороша гра — приємно грати проти Маркети. Ми грали багато разів, востаннє я їй програла, тож трохи переживала [перед матчем]. Я намагалася насолоджуватися, відчувала підтримку трибун. Агресивний стиль тенісу? Думаю, це моя особистість. Я така і в житті. Так само і на корті. Я люблю так грати. Роблю багато помилок, але це нормально за такої гри, — сказала Даяна після гри.
Після матчу Даяна написала на камері: «Слава Україні».
Відповідаючи на питання про підтримку України, українка сказала:
Щоб розповісти про ситуацію в Україні, кілька секунд не буде достатньо. Я пишаюся Україною, українцями — воїнами та цивільними. Коли я була в Брисбені, перед моєю грою ракета влучила в будинок бабусі. Було складно грати. Ми маємо пам'ятати та дати якомога більше підтримки Україні. Я пишаюся бути українкою, — заявила Ястремська.
У наступному раунді Даяна Ястремська зіграє проти французької тенісистки Варвари Грачевої.