Українка Коляденко перемогла росіянку на Чемпіонаті світу з боротьби

Українська борчиня, бронзова призерка Олімпіади-2020 в Токіо, Ірина Коляденко здобула перемогу над росіянкою на Чемпіонаті світу у Сербії. Українка після перемоги відмовилася тиснути руку суперниці.

Джерело:  UWW

Українка Коляденко перемогла росіянку на ЧС

Ірина Коляденко перемогла у першій сутичці росіянку, яка виступала під нейтральним прапором.

Відомо також, що борчиня з Київщини після перемоги відмовилася тиснути руку суперниці.

Надалі на Чемпіонаті світу у Белграді, що триватиме до 24 вересня, українка буде змагатися за світові медалі та Олімпійську ліцензію.

До слова, борчиня з Київщини у 2019 році завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу в Казахстані. Бронзу на Олімпійських іграх спортсменка виграла у вільній боротьбі у ваговій категорії до 62 кг.

Україна здобула другу медаль на ЧС-2023 зі спортивної боротьби

"Срібло" в категорії до 59 кг завоювала 19 вересня Юлія Ткач-Остапчук.

Досі єдину нагороду в Белграді збірна України вигравала в чоловічій вільній боротьбі. Василь Михайлов здобув "бронзу" в категорії до 79 кг.

Чемпіонка світу 2014 року в категорії до 63 кг, українка стартувала з перемоги в 1/8 фіналу над "нейтральною" Анастасією Сидельниковою (5:4). На шляху до півфіналу Юлія перемогла норвежку Отелі Хоі (5:0), а вже згодом розібралася з німкенею Єленою Бруггер, дворазовою призеркою Євро — 2:0.

Вихід до фіналу означав, що Ткач-Остапчук здобуде щонайменше "срібло" за підсумками турніру. "Золото" ж українці довелося розіграти з китаянкою Чжан Ці, яка минулого року посіла на чемпіонаті світу п’яте місце.

Юлія вдруге завершує чемпіонат світу зі "сріблом". У 2017 році вона також посідала друге місце в категорії до 63 кг.

З першим "сріблом" на турнірі збірна України вийшла на проміжне восьме місце в медальному заліку чемпіонату.