Українські плавці вибороли три нагороди на молодіжному чемпіонаті Європи

Українські плавці вибороли три нагороди на молодіжному чемпіонаті Європи. Найкращий результат серед українських спортсменів показав Владислав Бухов.

Джерело: Суспільне

Українські плавці вибороли три нагороди

Українські спортсмени здобули "золото" та дві "бронзи".

В ірландському Дубліні завершився молодіжний чемпіонат Європи з плавання.

Цьогорічна континентальна першість серед плавців та плавчинь у віковій категорії U23 проводилася вперше в історії.

До команди України на турнір увійшли шість спортсменів: Владислав Бухов, Денис Кесіль, Ілля Лінник, Володимир Лісовець, Вадим Науменко та Максим Овчінніков.

Найкращий результат серед українських плавців показав Владислав Бухов. 21-річний киянин здобув "золото" у Skins Race та став третім на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Ще одну "бронзу" збірній України приніс виступ Максима Овчіннікова на дистанції 200 метрів брасом.

Усі нагороди України на молодіжному Євро з плавання

"Золото" здобув Владислав Бухов (Skins Race).
"Бронза": Владислав Бухов (50 м вільний стиль), Максим Овчінніков (200 м брасом).

З трьома нагородами молодіжного Євро з плавання збірна України посіла 12-е місце у медальному заліку турніру. Переможцем за цим показником стала команда Ірландії, яка виборола дев'ять нагород, шість з яких – "золото".