Українські розробники запустили сучасний хмарний сервіс у Європі
Категорія
Технології
Дата публікації

Українські розробники запустили сучасний хмарний сервіс у Європі

Українські розробники запустили сучасний хмарний сервіс у Європі
Джерело:  online.ua

Компанія "Датагруп", провідний оператор зв’язку для бізнесу, розбудувала сучасну хмарну інфраструктуру (IaaS) в Європі.

Джерело: Датагруп

Українські розробники запустили сучасний хмарний сервіс

Сьогодні компанія анонсує повноцінний запуск сервісу у Франкфурті-на-Майні, який вже ефективно працює. Публічна хмара Євроклауд розташована в сучасному дата-центрі у Німеччині, який відповідає вимогам рівня сертифікації TIER IV і має всі необхідні сертифікати міжнародного стандарту ISO.

"Датагруп" є одним із найавторитетніших постачальників хмарних рішень в Україні та виступає зручним клауд-агрегатором для своїх клієнтів. Компанія пропонує клієнтам як локальні, так і міжнародні типи хмар, залежно від потреб їхнього бізнесу.

Наприклад, три власні хмари в Україні – як повністю автоматизоване рішення з методами самоуправління на базі гіпервізора KVM, так і професійні хмари для побудови індивідуальних рішень на базі гіпервізорів Hyper-V, VMware. Для клієнтів державного сектора компанія пропонує конвергентні рішення, статус захисту яких підтверджений атестатом КСЗІ (ДССЗЗІУ) та ISO:27001.

У Європі це партнерські Cloud провайдери Deac (Латвія), а також глобальні міжнародні: Microsoft AZUR, Google Cloud.

Враховуючи, що після початку війни значно збільшився попит клієнтів на високотехнологічні хмарні бізнес-рішення, які базуються в дата-центрах Європи, ми організували відмовостійку публічну хмару Євроклауд, яка побудована на сучасних серверах (системи віртуалізації VMWare), що дозволить клієнтам вирішувати ресурсомісткі завдання бізнесу та забезпечить стабільну роботу ІТ інфраструктури.

Що пропонує розробник

Завдяки використанню сервісу побудови віртуальної інфраструктури на базі публічної хмари Євроклауд клієнт вирішує для себе низку дуже важливих і ключових питань:

  • мінімізує ризики втрати даних своєї ІТ-інфраструктури через бойові дії в Україні, розміщуючи їх у Європі;

  • мінімізує терміни розширення хмарної інфраструктури залежно від бізнес-потреб;

  • скорочує капітальні витрати на організацію, обслуговування, підтримку та оновлення власної IT-інфраструктури.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?