Український напівважковаговик Микита Крилов, який бере участь у боях за змішаними правилами (UFC), заявив, що на сході України немає регулярної російської армії, головнокомандувачем якої є Володимир Путін.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на sports.ru.
Відзначимо, що сам спортсменом - родом із Донецька.
"Чи воюють росіяни на Донбасі? Можливо, є добровольці. Регулярних військ там немає. Танкіст із Бурятії? Особисто я російських військових не бачив. Ті хлопці, з якими спілкувався, самі переходили кордон і шукали, до кого прибитися", - заявив Крилов.
"Думаю, якби була присутня регулярна російська армія, все пішло б набагато швидше. Українські війська їй в підметки не годяться", - додав він.
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше західні журналісти чесно показали, як росіяни воюють на Донбасі.
- Категорія
- Україна
- Дата публікації
Таємна атака на Кримський міст — опубліковані неочікувані подробиці

Згідно з останніми видання The New York Times, влітку 2024 року Україна таємно провела третю атаку на Кримський міст, однак вона виявилася невдалою. Вказано, що удар відбувся в межах секретної військової співпраці Києва та Вашингтона.
Головні тези:
- Ракети ATACMS використовувалися для завдання удару по російській інфраструктурі в окупованому Криму.
- Росіяни значно посилили захист мосту, тому нова атака виявилася невдалою.
Що відомо про таємну атаку на Кримський міст
Як вдалося дізнатися журналістам, літом 2024 року Україна пошкодила Кримський міст далекобійними ракетами ATACMS.
Згідно з їхніми даними, цю секретну операцію провели в межах кампанії Lunar Hail ("Місячний град"), яку спільно розробили Україна та США.
Ця операція передбачала удари по російській інфраструктурі в окупованому Криму.
Спочатку Вашингтон не дозволяв Україні атакувати Кримський міст американськими ракетами, однак згодом все-таки погодився.
Планувалося, що ATACMS вдарять по вразливих проміжках мосту, а морські безпілотники вибухнуть біля опор мосту, але росіяни посилили захист опор. Після цього українські військові запропонували атакувати тільки ракетами ATACMS. Американські чиновники заперечували, стверджуючи, що ракети не дадуть надійного результату, тож треба або почекати, або відмовитися від удару.
Однак коли атака все-таки відбулася — запланований удар завдав мінімальної шкоди об'єкту.