Українцям дали прогноз щодо нового Майдану цього року
Категорія
Економіка
Дата публікації

Українцям дали прогноз щодо нового Майдану цього року

Українцям дали прогноз щодо нового Майдану цього року
Джерело:  online.ua

У нинішньому році в Україні навряд чи можливий новий Майдан через економічні складнощі в країні, і протести людей проти високих тарифів навряд чи приведуть до дострокових виборів і зміни влади.
Таку думку висловив економіст Борис Кушнірук в своєму блозі на ONLINE.UA.
«Часто кажуть, що причиною кризи може стати новий Майдан. Але, якщо ми згадаємо два попередніх Майдани, то вони ж були не економічними. Причинами Майдану були не економічні складності, з якими зіткнулася країна. Ні, там були претензії до політичного класу, який правив країною, до його бажання зберігати корумповану систему», - вважає Кушнірук.
За його словами, у народу зараз досить багато зауважень до темпу реформ і до швидкості протидії корупції. Але «сказати, що є підстави населенню скаржитися, що цей уряд і цей президент менше працюють по боротьбі з корупцією, ніж попередні, навряд чи можна».
«Тому тут я не бачу ніяких надій, що можна вивести, наприклад, людей на тарифний Майдан, повалити владу і, таким чином, провести дострокові вибори. Ні, цього не станеться», - резюмує економіст.



Більше читайте  в блозі Бориса Кушнірука на ONLINE.UA — Несколько грустных новостей для тех, кто ждет "свержения" Порошенко


Категорія
Світ
Дата публікації

Імпічмент для президента Південної Кореї. У Сеулі мітингують десятки тисяч людей

Сеул
Джерело:  Yonhap

Десятки тисяч людей вийшли 29 березня на мітинги в центрі Сеула: одні протестувальники вимагали відставки відстороненого президента Південної Кореї Юн Сок Йоля, тоді як інші виступали проти його усунення від влади.

Головні тези:

  • Десятки тисяч людей вийшли на мітинги в центрі Сеула, виступаючи як за, так і проти усунення відстороненого президента Юна від влади.
  • Протестувальники закликали Конституційний суд швидко винести рішення у справі про імпічмент президента Південної Кореї.
  • Опозиційні партії та громадські групи висловили свою позицію стосовно імпічменту та вимагають відставки Юна Сок Йоля.

У Сеулі проходять масштабні мітинги: що відомо

Обидві групи протестувальників закликали Конституційний суд країни якнайшвидше винести рішення у справі про імпічмент Юна, оскільки суд ще не оголосив дату вердикту в цій справі.

Близько 15 тисяч протестувальників зібралися біля палацу Кьонбок, тримаючи в руках плакати з вимогою «негайного усунення Юна» і скандуючи «Припиніть повстання і прийміть новий світ». Поліція перекрила рух на прилеглих вулицях.

Конституційний суд повинен захистити демократію на цій землі і винести рішення про відсторонення Юна від влади, — сказав Кім Чже Ха, лідер громадської групи, яка організувала мітинг.

Головна опозиційна Демократична партія (ДП) та чотири інші опозиційні партії також провели окремий мітинг на площі Гванхвамун в центрі Сеула, де лідер ДП Пак Чан Де заявив: «Місце Юна у в'язниці. Він знову спробує ввести воєнний стан, якщо його не усунуть».

Окремо близько 23 тисяч прибічників Юна виступили із засудженням його імпічменту і вимагаючи від Конституційного суду винести рішення на його користь.

Християнська громадська група «Врятуймо Корею» провела окремий мітинг біля Національної Асамблеї в західному районі Сеула Йойдо, в якому взяли участь близько 3 тис. учасників, в тому числі кілька депутатів від правлячої Партії народної влади.

Вийшовши на трибуну, депутат Юн Сан Хен звинуватив Конституційний суд у невиконанні своїх обов'язків через те, що він не призначив дату винесення рішення про імпічмент Юна, вимагаючи, щоб суд «не зволікав і виніс своє рішення наступного тижня».

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?