В армії РФ поширюється паніка та масове дезертирство
Категорія
Україна
Дата публікації

В армії РФ поширюється паніка та масове дезертирство

В армії РФ поширюється паніка та масове дезертирство
Джерело:  online.ua

Представники Головного управління розвідки Міноборони України з перехоплених розмов військових кремлівської окупаційної армії дізнались, що військові армії РФ намагаються масово втекти з війни в Україні. У лавах військових стрімко поширюється паніка.

Джерело: сайт ГУР Міноборони

Окупанти намагаються масово втекти з війни проти України

Окупант розповів матері, що збирається втікти з війни разом зі своїм підрозділом та скаржиться на командира, який не жаліє солдатів.

У нас у генерала прізвисько - кривавий генерал, коливан, тварина. Це все про нашого. Нехороша людина. Він свого часу сказав, що йому по… на людей - я хочу зайти в Харків. Всім людям вже… Говорив з ними. Їм вже нас…. Вони не хочуть навіть слухати. Просто почалась люта паніка, от і все, - повідомив військовий.

При цьому мати окупанта, яка вочевидь є любителькою гороскопів, умовляє його залишитися та пояснює масові смерті "кармою".

Солдат говорить, що війська масово покидають Україну або гинуть на передовій, тому він може залишитися лише з командиром.

Втекло вже понад 100 людей. Тобто, 100 людей вже знаходяться в Калінінграді. Когось звільняють, когось ще щось. Це тільки взвод. Таких три взводи! Третій, мабуть, повністю піде, другий - там трохи людей залишиться. Нас має бути 30 людей, залишилось 10. Інші або поранені, або вбиті, - пояснює їі син.

Мама окупанта не сильно сумує через це та вважає, що треба воювати до кінця: "Назвався грузом, лізь в кузов".

Між тим керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що після серії успішних подривів ворожих складів з боєприпасами з боку ЗСУ кремлівські окупанти дещо змінили тактику.

За словами Гайдая, тепер окупанти почали возити боєприпаси одразу на передову.

Можемо констатувати, що кількість обстрілів значно зменшилася. Через знищення українськими артилеристами ворожих складів БК в тилу, росіяни тепер працюють "з колес" - тобто більше не зберігають боєприпаси на складах, а одразу везуть на фронт машинами. орки мають ускладнену логістику, яка йде нам на руку, - зазначив керівник ОВА.

Голова Луганської ОДА зауважив, що раніше окупанти мали значну перевагу у вогневому впливі, однак завдяки західній зброї сьогодні наші бійці успішно надолужили та стали сильнішими.

Читайте також:

Категорія
Технології
Дата публікації

Україна спроможна виготовляти 5 млн дронів на рік — що відомо

дрони
Джерело:  online.ua

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні з’явились понад 150 виробників FPV-дронів. Майже половина озброєння на фронті — українського виробництва.

Головні тези:

  • Україна має понад 150 виробників FPV-дронів, що дозволяє країні бути лідером у виробництві цих пристроїв.
  • За даними радника президента, 85% усіх вогневих уражень на фронті у результаті діяльності дронів, що підкреслює важливість цих технологій у сучасних війнах.
  • Українські виробники в змозі виробляти до 4000 FPV-дронів на добу, що свідчить про високий потенціал країни у цій галузі.

Україна здатна виробляти 5 млн дронів на рік

Про це повідомив радник президента України зі стратегічних питань Олександр Камишін у розмові із Сергієм Жаданом "Сценарій параду на Червоній площі" на Радіо Хартія.

У нас фактично перша світова дронова війна, — зазначив Камишін.

За його словами, 85% від усіх вогневих уражень на фронті є наслідком роботи дронів.

Камишін також підтвердив, що за роки вторгнення Україні вдалося обігнати Росію за темпами виробництва безпілотників.

За його словами, один з вітчизняних виробників здатен продукувати по 4000 FPV-дронів на добу.

У країні понад 150 виробників (FPV-дронів), — додав Камишін.

Він також зауважив, що потенційно Україна спроможна виготовляти 5 млн FPV-дронів на рік.

Наближаємося, що половина того, чим ми воюємо на фронті — вироблене в Україні.

Олександр Камишін

Олександр Камишін

Радник президента України зі стратегічних питань

За його словами, торік через брак фінансування українські виробники виробили понад 2 мільйонів одиниць дронів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?