В МЗС визначилися з посадою заступника глави відомства
Категорія
Політика
Дата публікації

В МЗС визначилися з посадою заступника глави відомства

В МЗС визначилися з посадою заступника глави відомства
Джерело:  online.ua

Екс-голова представництва України при ЄС Микола Точицький зайняв посаду заступника глави МЗС, який опікуватиметься європейськими питаннями і санкційною політикою. Про це повідомив очільник міністерства Дмитро Кулеба.

Джерело: Facebook-акаунт глави МЗС 

"Сьогодні Микола Точицький став моїм заступником. Хто знає Миколу, той знає, що він - це досвід, енергія і результат. Хто не знає Миколу, тепер знатиме" - написав глава МЗС на своїй сторінці у Facebook.

Міністр Кулеба уточнив, що в МЗС Точицький опікуватиметься питаннями, якими займався Василь Боднар, призначений послом у Туреччині.

"Тож Західна, Центральна Європа, Балкани, Кавказ, Туреччина, Росія, міжнародна безпека, санкційна політика, закордонні українці та інші цікаві питання тепер переходять від Василя до Миколи" - написав Кулеба.

Нагадаємо, президент Зеленський підписав документ про звільнення Точицького у квітні, він займав цю посаду протягом 5 років, паралельно займаючи пост посла України у Бельгії та Люксембурзі.

Що відомо про Миколу Точицького

  • Микола Точицький відомий як український дипломат, який, починаючи з 1995 року займався питаннями співпраці України з НАТО в рамках Програми Партнерство заради миру.

  • Через три роки займає посаду секретаря відділу ядерного роззброєння при МЗС України.

  • З початку 2000-х переходить на посаду радника відділу НАТО та європейської безпеки у Департаменті з питань політики та безпеки МЗС України. Тут він займається питаннями налагодження співробітництва з блоком у питаннях Євроатлантичної безпеки.

  • Впродовж шести років, з 2010 по 2016 рік - Постійний Представник України при Раді Європи.

  • З 2017 року до квітня цього року за сумісництвом був Повноважним Послом України у Люксембурзі.

Займається написанням науково-публіцистичних статей. Зокрема, до сфери його інтересів входять наукові питання щодо законодавчої бази та функціонування Європейського суду з прав людини. Аналізує рішення міжнародного співтовариства у справі про кримський референдум 2014 року. Досліджує загальні інституційні проблеми Європейського правового простору.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?