Зважаючи на те, що все більше областей України переходять у “червону” зону епідемічної небезпеки, оперативність у демонстрації QR-коду стає все актуальнішою. Як відкрити свій COVID-сертифікат подвійним натисканням кнопки живлення вашого iPhone – ділиться журналіст Артем Овдієнко.
Джерело: Facebook журналіста
У звичайному режимі для того, щоб отримати можливість потрапити в спортзали, ТРЦ чи заклади громадського харчування, вам доводиться щоразу проходити через непросту процедуру: розблоковувати свій смартфон, заходити у застосунок “Дія”, далі знаходити у додатку сертифікат та нарешті натискати на кнопку "показати QR".
Овдієнко опублікував лайфхак, як суттєво спростити процедуру і відкрити сертифікат, лише двічі натиснувши на кнопку живлення iPhone.
Показати сертифікат за два кліки можна після того, як один раз:
1. перейти за посиланням: https://www.getcovidpass.eu;
2. натиснути там кнопку Сreate yours ("Створити ваш");
3. просканувати QR-код з паперового сертифіката (або завантажити картинку QR-коду сертифіката з Дії – перед цим зробити його скрін з екрана та обрізати на картинці усе зайве, окрім коду).
Зробивши це, смартфон запропонує додати сертифікат в "Гаманець" (Wallet).
“Й вуаля – показувати ковідний сертифікат для перевірки стане так само просто, як на касі платити смартфоном – достатньо буде двічі клацнути кнопкою живлення», – зазначив Овдієнко.
Чи працює лайфхак для андроїдів?
Журналіст каже, що таку ж схему можна застосувати і до андроїд-гаджетів. Однак є деякі відмінності. Зокрема, для тих, хто надає перевагу цій операційній системі, треба верифікувати сертифікат через додаток YourWallet. Однак потрібен буде паперовий документ, оскільки скриншот з Дії для цих телефонів не завжди вдається зробити.
Нагадаємо, нещодавно на сайті та у застосунку «Дія» спростили отримання COVID-сертифікату, який підтверджує вакцинацію від коронавірусу однією або двома дозами вакцини. З 31 жовтня завантажити згаданий документ можна вже без підпису. Раніше, щоб завантажити цифровий сертифікат COVID, потрібно було підтверджувати запит цифровим підписом з фейс-ідентифікацією.
Читайте також: