Ймовірне вбивство Пригожина не могло відбутися без вказівки Путіна — Джонсон
Категорія
Політика
Дата публікації

Ймовірне вбивство Пригожина не могло відбутися без вказівки Путіна — Джонсон

Ймовірне вбивство Пригожина не могло відбутися без вказівки Путіна — Джонсон
Джерело:  online.ua

Ймовірне вбивство Пригожина не могло відбутися без вказівки Путіна. Це вказує на ціну переговорів з Росією.

Джерело: Daily Mail

Ймовірне вбивство Пригожина замовив Путін — Джонсон

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що ймовірне вбивство Євгенія Пригожина не могло відбутись без вказівки президента РФ Володимира Путіна.

Тому домовлятися з ним не має сенсу.

Експрем’єр Британії наголошує: хай що саме сталось із літаком, на якому був Пригожин, його імовірна смерть не могла відбутись без наказу Путіна.

Путін показав себе гангстером, а його абсурдна телевізійна "данина пам'яті" загиблим вагнерівцям взята просто зі сторінок "Хрещеного батька"…. Цими вбивствами Путін на наших очах перетворюється на азійського деспота, який вбиває свого колишнього фаворита, щоб показати, хто тут головний, впиваючись своєю безжальністю, – пише Джонсон.

Британський політик вважає, що саме таке відкрите бажання російського президента кинути виклик США сприяє його популярності в скептично налаштованих до Заходу державах.

Якщо Путін переможе в Україні, це стане катастрофою для демократії в усьому світі. Якби Путін переміг, це було б виправданням усіх тих, хто каже, що на Захід не можна покладатися, і що він не буде з вами й не доведе справу до кінця, – застерігає Джонсон.

І додає: союзникам України не варто зациклюватись на долі Путіна, а продовжувати підтримку держави, яку він вирішив захопити.

На щастя, є один очевидний висновок з люциферівського падіння Євгенія Пригожина. Подивіться на цей літак, що падає, усі ті, хто кажуть мені, що ми можемо знайти рішення шляхом переговорів, або що ми повинні якось заохотити українців обміняти землю на мир, – підкреслив він.

Авіатроща літака з Пригожиним: що відомо

23 серпня російські ЗМІ та Росавіація повідомили, що в РФ розбився літак, серед пасажирів якого був голова ПВК Вагнера Євген Пригожин.

Повідомляється, що всі 10 людей, які були на борту, загинули, зокрема і заступник Пригожина − Дмитро Уткін із позивним "Вагнер".

Президент США Джо Байден прокоментував загибель Пригожина

Ви можете пам’ятати, мене запитували про це, — сказав Байден CNN, посилаючись на коментарі, які він зробив у липні.

Тоді Байден сказав, що Пригожин повинен хвилюватися за свою безпеку після невдалого заколоту.

Я точно не знаю, що сталося, але я не здивований, — сказав Байден.

За попередньою версією західної розвідки, ймовірною причиною загибелі літака з керівництвом "Вагнера" є саме вибух на борту.

На думку іноземних фахівців, спричинити його могла бомба чи інший пристрій на борту, хоча не відкидають і інших варіантів. До прикладу, є версія з неякісним пальним.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?