Загибель бойового літака в Росії: стала відома доля пілота
Категорія
Світ
Дата публікації

Загибель бойового літака в Росії: стала відома доля пілота

Загибель бойового літака в Росії: стала відома доля пілота
Джерело:  online.ua

Літак, що впав у Підмосков'ї в РФ, виявився не МіГ-29, як повідомлялося раніше, а винищувачем Су-27 "Російських витязів", також стало відомо, що пілот літака загинув.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Інтерфакс.
"Пілотажна група "Російські Витязі" сьогодні вранці виконувала демонстраційні польоти на церемонії відкриття пам'ятника Авіаторам Росії в селищі Ашукіна Пушкінського району. При поверненні на базу в районі села Мураново один винищувач розбився", - розповіло джерело агентства.
Також стало відомо, що Су-27 "Російських витязів", який розбився, виконував політ в ланці з шести машин. "На польотне завдання вилетіло шість літаків Су-27, на аеродром базування повернулося п'ять", - уточнив інший співрозмовник Інтерфаксу.
У Міноборони підтвердили катастрофу Су-27 ВКС, а також загибель пілота.
Як повідомляв ONLINE.UA, на околицях найбільшого сирійського міста Алеппо зазнав катастрофи військовий літак.

Категорія
Україна
Дата публікації

Європа незабаром планує відправити військову групу в Україну — яка мета

Що відомо про плани Європи
Джерело:  The Washington Post

Як вдалося дізнатися американським журналістам, європейські союзники Києва мають намір відправити військову групу в Україну найближчими тижнями, щоб визначити необхідну кількість миротворчих військ та локації для їхнього розміщення. 

Головні тези:

  • Фокус Європи зміщується на військово-повітряні та морські сили, обмежуючи великомасштабне розгортання наземних військ.
  • До процесу переговорів наразі залучено багато країн.

Що відомо про плани Європи

Згідно з даними видання The Washington Post, незабаром відбудуться консультації європейських країн з Україною з питань посилення її армії для захисту майбутньої лінії фронту.

Наразі європейський фокус зміщується на військово-повітряні та морські сили.

Військові керівники вказують на обмеження великомасштабного розгортання наземних військ, а інші країни пропонують свої можливості для патрулювання в повітряному просторі України або в Чорному морі.

З заявою з цього приводу виступив британський лідер Кір Стармер.

За словами останнього, військові планувальники з десятків країн виступають із пропозиціями про сприяння в усьому — від логістики та командування до розгортання сил на суші, у повітрі та на морі.

Проте, незважаючи на довгі переговори, європейські лідери поки що не зробили публічних зобов'язань, оскільки залишаються сумніви, чи зацікавлені США в підтримці такої ініціативи.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?