Збірна України програла у півфіналі Євробаскету U-20

Молодіжна чоловіча збірна U-20 не зуміла вийти у фінал чемпіонату Європи у Дивізіоні В, що проходить у Скоп'є. Півфінальний матч із Північною Македонією завершився з рахунком 53:66.

Джерело: fbu.ua

Тепер, щоб нашим хлопцям вийти до Дивізіону А, необхідно 16 липня перемагати у поєдинку за третє місце. Суперником стане команда, яка поступиться в іншому півфіналі між Швецією та Чехією. Їхній матч розпочнеться о 22:00 за Києвом.

У матчі проти македонців українці з перших хвилин зустрілися з надзвичайним тиском трибун, а також з агресивним захистом суперника і доки господарі не реалізовували моменти, гра була рівною.

Локальний провал у наших баскетболістів стався за три з половиною хвилини наприкінці першої чверті та стільки ж хвилин на початку другої – за цей час рахунок на табло з 8:8 став 8:22 на користь господарів. На щастя, саме в цей час українці заграли краще та за наступні три хвилини відіграли 11 очок.