Українка Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики
Категорія
Спорт
Дата публікації

Українка Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Українка Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики
Джерело:  online.ua

Українка Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи-2023 з важкої атлетики. На турнірі в Єревані 22-річна спортсменка виграла три золоті медалі у ваговій категорії до 59 кілограмів.

Джерело: Федерація важкої атлетики України

Конотоп встановила континентальний рекорд

У ваговій категорії до 59 кг Конотоп встановила рекорд Європи у ривку, піднявши вагу 106 кг. Також Каміла встановила континентальний рекорд та взяла золото в поштовху – 129 кг.

Українка оновила рекорд Європи за сумою двох дисциплін – 235 кг. Зазначимо, що ще одна українка Надія Шпилько здобула бронзу. Україна на турнірі в Єревані вже здобула 11 нагород.

Конотоп вдруге у кар'єрі стала абсолютною чемпіонкою. Також у її активі є бронза чемпіонату світу та золото чемпіонату Європи U-23.

Чемпіонат Європи-2023 у Вірменії завершиться 23 квітня. Україну представляють п'ять важкоатлетів у чоловічих змаганнях та 12 – у жіночих.

Ломачинська виграла дві бронзи на чемпіонаті Європи

На першому дні чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходить у Вірменії, Україна здобула дві бронзові медалі.

Українська важкоатлетка Ангеліна Ломачинська здобула дві бронзові медалі.

Вона виступила у ваговій категорії до 49 кг та показала результат 81 кг у ривку. Вагу вдалося взяти з другої спроби. Проте підкорити 83 кг вона не змогла. Цей результат приніс їй першу бронзу.

У поштовху 26-річна українка стала п’ятою, після того, як з третьої спроби взяла 95 кілограмів. За сумою двох видів змагань вона здобула бронзову медаль.

Ломачинська поступилася румунській важкоатлетці Міхаелі Камбей, яка показала результат 92 кг та за сумою — 198 кг. Срібло отримала талійка Джулія Імперіо – 83 кг та 183 кг у ривку та за сумою відповідно.

Читайте також: 

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?