Мудрик вперше провів за "Челсі" повний матч і здійснив другий асист — відео

Український футболіст Михайло Мудрик, який грає за англійський клуб "Челсі" відзначився другим результативним асистом за клуб і вперше провів на полі всі 90 хвилин.

Джерело: Челсі

Челсі програв Брайтону

"Челсі" програв "Брайтону" з рахунком 1:2, однак на 14 хвилині 22-річний Мудрик відзначився асистом – це вже його друга гольова передача за "Челсі".

Він протягнув м'яч з лівого флангу в центр, віддавши пас Конору Галлагеру, який забив гол.

У другому таймі Мудрик зробив один небезпечний удар з меж штрафного, у компенсований час – пробив м'яч з далекої дистанції вище воріт.

"Брайтон" зрівняв рахунок у першому таймі, у другому – забив другий гол.

Український футболіст Михайло Мудрик уперше з часу переходу в "Челсі" пробув на полі всі 90 хвилин. Він дебютував під керівництвом тренера Френка Лампарда.

Мудрик відреагував на поразку Челсі проти Брайтона

Мудрик зазначив, що у першому таймі Челсі зіграли не дуже добре, а у другому таймі гарно гарно, але було вже пізно.

Для нас усіх це важкий період, але ми ніколи не здаємося, ми продовжуємо і все може змінитися. Ми всі відчуваємо це, хочемо перемагати, але зараз нам тяжко. Але, як я вже сказав, ми продовжуємо наполегливо тренуватися - і одного дня все може змінитися.

Мудрик сказав, що команда вже думає про наступний матч в Лізі Чемпіонів.

Для нас це велика можливість. Ми всі повинні показати все, що можемо, - сказав український футболіст.

18 квітня "Челсі" зіграє проти Реалу.

Нагадаємо, що Михайло Мудрик перейшов до "Челсі" в зимовому трасферному вікні. За українця заплатили рекордні 70 мільйонів євро.

Він вже провів 11 матчів за "Челсі" з двома асистами.