Збірна України здобула 7 медалей на міжнародному турнірі з боротьби

Збірна України з греко-римської боротьби тріумфально виступила на міжнародному турнірі у Загребі, здобувши 7 медалей, три з яких золоті.

Джерело: Федерація України з греко-римської боротьби

Тріумф українських борців

Українським спортсменам вдалось здобути у змаганнях в Загребі 3 золотих, дві срібні та дві бронзові нагороди.

Золото вибороли Парвіз Насібов (до 72 кг), Володимир Яковлєв (до 77 кг) і Ярослав Фільчаков (до 82 кг).

Корюн Саградян та Віктор Петрик стали володарями срібних медалей, а Дмитро Цимбалюк (до 60 кг) та Андрій Кулик (до 72 кг) завоювали бронзу.

У командному заліку Україна посіла друге місце, пропустивши вперед лише Туреччину.

На турнірі в Загребі Насібов був єдиним українцем зі складу олімпійської збірної. У фінальній сутичці Парвіз переміг турецького борця Абдуллу Топрака.

У минулому році Насібов здобув срібло на Олімпіаді в Токіо.

Українець став чемпіоном світу з джиу-джитсу

Український спортсмен-аматор Ігор Євтушенко виборов золоту медаль на чемпіонаті світу джиу-джитсу, який пройшов в Об’єднаних Арабських Еміратах восени минулого року.

49-річний чоловік, який нараз працює двірником у школі, став найсильнішим у своїй категорії. Спортсмен уже встиг оприлюднити світлину із золотою медаллю.

Варто звернути увагу на те, що він виступав у категорії "Майстер 4" (69 кг). У фіналі йому вдалося побороти представника Азербайджану Азада Джафарзаде.

Що важливо розуміти, це не єдина медаль українців на турнірі. У категорії до 120 кг перемогу виборов Євген Касьяненко, який переміг іранця Бехзада Рашиді Гаді, а в категорії до 77 кг бронзову медаль завоював Валерій Пахай.

Не можна також не згадати про те, що подати заявку на чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу міг кожен охочий: для цього потрібно було заповнити форму і приїхати на змагання. Однак ця поїздка вимагала суттєвих фінансових витрат, тому Ігор Євтушенко вирішив зібрати кошти за допомогою соціальних мереж. Необхідну суму завдяки небайдужим українцям чоловік накопичив за дві доби.