Зеленський попередив про постійну загрозу з боку РФ
Категорія
Політика
Дата публікації

Зеленський попередив про постійну загрозу з боку РФ

Зеленський попередив про постійну загрозу з боку РФ
Джерело:  online.ua

Український президент Володимир Зеленський звернув увагу на постійну загрозу для держави з боку агресивного російського сусіда, навіть в умовах деескалації нового загострення.

Джерело: Financial Times

За його словами, він особисто вітає факт відведення російських підрозділів, які з березня знаходилися в регіонах, що межують з українськими кордонами. Президент назвав це “маленькою перемогою”, яку здобули спільно офіційний Київ та його іноземні союзники.

Водночас політик звернув увагу на довготривалість агресивної загрози.

“Звичайно, існує постійна загроза, тому що у нас йде війна, особливо в районі Донбасу, і російська армія, ми все це знаємо, дуже потужна сила. Вона постійно знаходиться на наших кордонах”, - наголосив Зеленський.

Державний лідер поділяє думку про спробу психологічного тиску з боку Росії через неанонсовані нібито навчання, які зібрали понад 100 тисяч солдатів у кордонів України — це стало найбільшою концентрацію з 2014-2015 років.

“Тут ми готові до неприємних сюрпризів. Ми постараємося їх уникнути. Наші Збройні сили дуже сильні, і ми готові запобігти будь-якій загрозі агресії”, - додав Зеленський.

Зеленський про ескалацію з боку Росії

Український президент на тлі нового загострення, під час якого Кремль відкидав загрозу з боку РФ для сусідів, а також посилався на буцімто переміщення військ НАТО Європою, звернувся до лідера російського режиму Володимира Путіна.

Зеленський закликав президента Росії провести переговори щодо конфлікту та запропонував локацію для них - зону бойових дій на сході України.

Утім, Путін публічно відмовився вести переговори про врегулювання війни та спрямував українську сторону “миритися” з підконтрольним Кремлю окупаційним режимом на Донбасі, який отримує фінансування, зброю та вказівки з боку країни-агресора.

Він натомість покликав Зеленського до Москви говорити про відновлення двосторонніх відносин, які буцімто зруйнувала саме Україна — ймовірно, у перерві між російською окупацією Криму, кампанії з ненависті з боку Кремля, а також вторгненням на Донбас.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?