Зеленський відвідав позиції ЗСУ біля Криму через загрозу вторгнення
Категорія
Україна
Дата публікації

Зеленський відвідав позиції ЗСУ біля Криму через загрозу вторгнення

Зеленський відвідав позиції ЗСУ біля Криму через загрозу вторгнення
Джерело:  online.ua

Український президент Володимир Зеленський у вівторок, 27 квітня, здійснив візит до Херсонської області, де безпосередньо відвідав укріплені позиції Збройних сил на адміністративній межі з окупованим Кримом.

Джерело: Офіс президента

За оприлюдненими даними, зі станом позицій військовослужбовців ознайомив лідера капітан ЗСУ Руслан Маришев.

“На передовій позиції Володимир Зеленський оглянув бліндаж та окопи й коротко поспілкувався з військовослужбовцями, які несуть тут службу. Президент поцікавився рівнем забезпечення та умовами перебування бійців на позиціях. Також Глава держави відвідав базовий табір українських військових поблизу села Чаплинка, де ознайомився з умовами розміщення особового складу”, - наголосили в ОП.

Також президент ознайомився зі станом медичної частини, де базуються лікарі.

“Ми сьогодні на Херсонщині. Бачимо наші позиції, перевіряємо готовність з точки зору техніки, наших бійців, наших бригад. Дуже важливо як на передовій, так і в резерві бачити стан наших військових, стан нашої армії – технічний і психологічний. Це важливо для того, щоб розуміти: те, що війська відходять, не значить, що армія не повинна бути готовою до того, що може в будь-який момент бути повернення військ до кордонів нашої країни”, - резюмував сам Зеленський.

Центральна влада України передала двом військовим підрозділам прилади нічного бачення з тепловізорами.

Загострення між Україною та Росією

Російська сторона у березні спровокувала надзвичайно гостру ескалацію протистояння. Перш за все це пов’язано з перекиданням тисяч військовослужбовців до українських кордонів нібито для навчань.

Західні партнери Києва звернули увагу, що концентрація сили у районах, які межують з Україною, чи в Криму перетнула рівень 2014-2015 років. Навіть після того, як Міноборони РФ оголосило про відведення підрозділів до місць постійної дислокації, союзники попередили про те, що загроза залишається.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?